IFS zwycięzcą w finale konkursu European Business Awards 2019

IFS zdobywa nagrodę European Digital Technology Award dla przedsiębiorstw, których obrót przekracza 150 mln EUR. 

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał nagrodę European Digital Technology Award w wielkim finale tegorocznego konkursu European Business Awards na uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie.

Na tym dwudniowym wydarzeniu sponsorowanym przez RSM spotkało się ponad 500 odnoszących sukcesy liderów biznesowych z całej Europy, którym towarzyszyli politycy, ambasadorowie i naukowcy, aby uhonorować wyjątkowe osiągnięcia w największym i najbardziej prestiżowym konkursie biznesowym w Europie.

IFS został zwycięzcą w finale, do którego zakwalifikowano firmy spośród ponad 150 000 przedsiębiorstw z 33 krajów. Spośród nich niezależne jury wyłoniło 2753 przedsiębiorstw, które otrzymały w lipcu tytuł „Ones to Watch”, a po dalszej szczegółowej analizie 363 firm, którym we wrześniu przyznano tytuł „National Winners”. 

„Odkąd dołączyłem do firmy IFS 18 miesięcy temu, przeszła ona ogromną transformację, dzięki której weszła na ścieżkę imponującego wzrostu, a jednocześnie zbudowała fundamenty, które jeszcze bardziej zbliżyły ją do klientów” — powiedział Darren Roos, prezes zarządu IFS. „Dzięki koncentracji na kliencie w każdym aspekcie naszej działalności IFS wyróżnia się na rynku w sposób, któremu nasi konkurenci nie są w stanie dorównać. Nasza działalność jest oparta na wartościowych, innowacyjnych rozwiązaniach mających na celu zapewnianie naszym klientom maksymalnych korzyści biznesowych w jak najkrótszym czasie. Nagroda European Business Award to dowód na to, że nasza praca daje efekty, i wspaniałe wyróżnienie dla całego naszego zespołu”.

Adrian Tripp, prezes European Business Awards, powiedział: „Zdobywając tę nagrodę, firma IFS osiągnęła złoty standard doskonałości biznesowej. To wspaniały przykład przedsiębiorstwa, które stawia czoła wyzwaniom związanym z bardzo konkurencyjnym rynkiem globalnym, osiąga fenomenalne sukcesy i zmienia świat na lepsze. Firma zasługuje na swój sukces i życzymy jej tego, co najlepsze”.

Głównym celem konkursu European Business Awards jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw w całej Europie. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.businessawardseurope.com.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*