L-Systems dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma informatyczna L-Systems, specjalizująca się w usługach wdrożeniowych dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network.

Jako partner IFS firma L-Systems będzie sprzedawać i wdrażać system IFS Applications™ w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Firma L-Systems z siedzibą w Pile przez wiele lat zdobyła doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych szczególnie dla klientów z małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach partnerstwa z IFS firma L-Systems rozszerzy obecną ofertę, sprzedając i wdrażając system IFS Applications. Firma L-Systems dołoży wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej klasy rozwiązanie w konkurencyjnej cenie dla małych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach na polskim rynku.

„Bardzo się cieszymy na myśl o partnerstwie, w ramach którego będziemy mogli oferować światowej klasy rozwiązanie ERP — system IFS Applications — dla małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku.

Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications zaspokoi potrzeby naszych klientów” — powiedział Robert Pawlak, prezes firmy L-Systems. Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał: „Z przyjemnością informujemy, że L-Systems, firma z doświadczeniem we wdrażaniu systemów ERP, dołączyła do grona naszych partnerów.

Liczymy na sukces w dynamicznie rozwijającym się sektorze małych i średnich przedsiębiorstw”.

Źródło: IFS BPC GUIDE-PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*