Firma IFS, określona przez ARC Advisory Group mianem lidera rynku oprogramowania EAM dla sektora lotnictwa i obrony, podwoiła udziały w rynku 

Raport stwierdza, że IFS po raz 10. z rzędu utrzymuje największą część globalnego rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem  przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, informuje że według niezależnego źródła jest największym pod względem udziałów w rynku dostawcą oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla globalnego sektora lotnictwa i obrony. To już dziesiąty rok z rzędu, gdy wiodąca firma badawcza i doradcza ARC Advisory Group wskazuje IFS jako światowego lidera w produkcji oprogramowania EAM dla specjalistycznego rynku A&D.
 

Raport firmy ARC „Enterprise Asset Management Global Market 2017 – 2022” stwierdza, że firma IFS niemal podwoiła swoje łączne udziały w rynku A&D i z roku na rok powiększa swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami. Dane obejmują wzrost dochodów spowodowany nabyciem w 2017 roku firmy Mxi Technologies, dostawcy oprogramowania do zarządzania remontami w sektorze lotnictwa.

Pozycja IFS jest szczególnie silna na światowym rynku lotnictwa i obrony” – powiedział Ralph Rio, dyrektor ds. badań nad oprogramowaniem dla przedsiębiorstw w firmie ARC Advisory Group. „Firma ta jeszcze powiększyła swoją przewagę dzięki dobrym wynikom sprzedaży rozwiązania IFS Maintenix i systemu IFS Applications firmom z sektora A&D”.
 

W ubiegłym roku IFS zawarła kilka ważnych transakcji i umów o współpracy, m.in. z PSA Airlines, Air Transport Services Group (ATSG), AECOM, TEST-FUCHS, Tsunami Tsolutions, G7 Aerospace i Calidus. Ci klienci i partnerzy dołączają do bazy wiodących użytkowników w sektorze lotnictwa i obrony, która obejmuje takie przedsiębiorstwa, jak BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB, HAL, Emirates, LATAM, China Airlines, Air France-KLM czy Southwest Airlines.

Scott Helmer, prezes ds. lotnictwa cywilnego i wojskowego w korporacji IFS, dodał: „W ciągu ostatnich 10 lat firma IFS pozostawała czołowym dostawcą oprogramowania EAM dla przedsiębiorstw różnej wielkości w tym bardzo dynamicznym sektorze. Nasza wieloletnia pozycja lidera opiera się na konsekwentnym wprowadzaniu innowacyjnych produktów i usług oraz zespole pracowników posiadających szeroką wiedzę specjalistyczną i doświadczenie w branży. Ponieważ optymalizacja zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa pozostaje kluczowa dla dostępności, bezpieczeństwa i wydajności sprzętu, te priorytety będą nadal sprzyjać naszemu wzrostowi i sukcesowi w przyszłości”.

Więcej informacji na temat wspierania przez firmę IFS klientów z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie https://www.ifsworld.com/corp/industries/aerospace-and-defense/.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 
W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm.

Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*