Cryostar stawia na IFS w procesie swojej transformacji cyfrowej we Francji i za granicą

System IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że został wybrany przez francuską spółkę Cryostar w celu zoptymalizowania efektywności jej procesów biznesowych.   

Specjalizująca się w zaawansowanych technologiach stosowanymi w branżach gazów medycznych i przemysłowych, czystej energii, LNG (płynny gaz ziemny) i węglowodorów firma Cryostar od ponad pół wieku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń kriogenicznych.

Po rozważeniu ofert kilku dostawców rozwiązań ERP firma Cryostar wybrała IFS. Samuel Zouaghi, prezes Cryostar, powiedział: „Szczególne wrażenie zrobił na nas profesjonalizm zespołu IFS ds. przedsprzedaży. Innymi cechami wyróżniającymi IFS były też jej kompetencje handlowe i techniczne, zdolność rozwiązania do zaspokojenia naszych potrzeb branżowych i biznesowych, jak również jakość prezentacji i gotowość do spełnienia naszych licznych życzeń”. 

System IFS Applications™ 10 będzie obsługiwał takie procesy, jak finanse, zarządzanie kapitałem ludzkim, produkcja, zarządzanie projektami, łańcuch dostaw i remonty. Będzie z niego korzystać 645 użytkowników. Początkowo rozwiązanie zostanie wdrożone w zakładach firmy Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze. W fazie drugiej zostanie ono wdrożone w Indiach, Rosji i Brazylii.

Samuel Zouaghi dodał: „Współpraca z IFS oznacza początek głębokiej transformacji naszej firmy. Wierzę, że wdrożenie rozwiązania ERP to początek współpracy z IFS jako partnerem biznesowym, dzięki któremu będziemy w stanie osiągnąć długofalowe korzyści”.

Amor Bekrar, dyrektor IFS we Francji, zakończył: „Z zadowoleniem witamy firmę Cryostar wśród naszych nowych klientów. Umowa ta oznacza początek ważnego dla Cryostar i IFS projektu i jest efektem naszego zaangażowania i podejścia do klienta opartego na wzajemności. Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby ułatwić im przejście transformacji cyfrowej. To wotum zaufania ze strony dynamicznie rozwijającej się firmy jest kolejnym dowodem na skuteczność naszego podejścia”.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

O firmie Cryostar

Firma Cryostar od ponad pół wieku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń kriogenicznych. W XXI wieku poszerzyła swoją ofertę o instalacje procesowe w dziedzinach gazu ziemnego i czystej energii. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.cryostar.com/.

O firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw klientom na całym świecie, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem operacjami skupionymi na usługach serwisowych. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników i oferowane rozwiązania, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie wartości wszystkim naszym klientom, uczyniły IFS uznanym liderem i najbardziej polecanym dostawcą w sektorze. Nasz zespół liczący 3700 pracowników oraz rosnący ekosystem partnerów wspierają ponad 10 000 klientów na całym świecie, rzucając wyzwanie status quo i zapewniając przewagę konkurencyjną. Dowiedz się więcej o tym, jak oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś: ifs.com

Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland

Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: http://blog.ifsworld.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*