CANPOL wybiera Consafe Logistics

W ramach szerszego planu inwestycyjnego, który ma zapewnić firmie utrzymanie pozycji lidera zarówno w kanałach tradycyjnych jak i nowoczesnych, właściciel marek Canpol Babies i Lovi zdecydował się na zakup najnowszej wersji systemu  ®.

– Wyboru systemu dokonaliśmy bardzo rozważnie, nie żałując czasu na rozmowy, wizyty referencyjne i analizy – mówi Marek Woźnica, kierownik magazynu odpowiedzialny za inwestycję – Ostatecznie to Astro WMS najlepiej spełnił nasze dzisiejsze oczekiwanie a co więcej, strategia produktowa Consafe wpisuje się w naszą wizję logistyki magazynowej w przyszłości – dodaje.

Jednym z wymagań postawionych dostawcom było dostarczenie ustandaryzowanego rozwiązania, które oparte jest o najlepsze praktyki rynkowe i nie wymaga zaawansowanego programowania „pod klienta”. Krzysztof Kalisz, który po stronie Consafe odpowiadał za dobór odpowiedniego rozwiązania, opowiada jakie korzyści płyną z takiego podejścia:

– Szeroki standard konfiguracyjny Astro WMS® pozwala najpierw na bezproblemowe wdrożenie, a w przyszłości na szybką aktualizację do nowej wersji tak aby system się nie starzał. Chcemy, aby o ewentualnym „szyciu” pod klienta decydowały warte utrzymania elementy przewagi konkurencyjnej a nie np. przyzwyczajenia pracowników. Oczywiście mocno wspieramy klienta w całym procesie zarządzania zmianą, jaką niewątpliwie jest ustandaryzowanie procesów w nowym systemie.

W najbliższych tygodniach rozpocznie się analiza przedwdrożeniowa a uruchomienie produkcyjne systemu planowane jest na drugi kwartał 2021.

Canpol, który w tym roku świętuje 30-lecie działalności, od początku obecności na rynku zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

Consafe Logistics jest wiodącym w Europie dostawcą rozwiązań informatycznych do zarządzania magazynem. Firma od ponad 40 lat dostarcza systemy do zarządzanie magazynem wdrażane przez najlepszych ekspertów IT i logistyki.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*