Anegis partnerem X edycji Expert Summit 2022

ANEGIS partneruje tegorocznej edycji wydarzenia Expert Summit. Konferencja jest poświęcona technologiom Microsoft. Eksperci ANEGIS – Krzysztof Nogieć, architekt Azure, i Michał Rurarz, business development manager – wystąpią w charakterze prelegentów i zaprezentują wyjątkowe możliwości systemu Microsoft Dynamics 365 i wykorzystania usług kognitywnych w rozwoju biznesu dostępnych na platformie chmurowej Azure. Expert Summit 2022 to także wirtualne Targi Pracy IT i Targi Usług IT. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z ofertą rekrutacji oraz produktów i usług wystawców na ich wirtualnych stoiskach. W tym roku wydarzenie odbędzie się 9 listopada w formie spotkania online.

Po raz 10. na wydarzeniu Expert Summit spotkają się eksperci i entuzjaści technologii Microsoft. Konferencja zrzesza profesjonalistów z branży informatycznej – architektów, programistów, konsultantów, project managerów i wszystkie osoby zainteresowane rozwojem biznesu z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw z rodziny Microsoft.

W tym roku wydarzenie ma charakter wirtualny i jest podzielone na kilka obszarów – pierwszy z nich to wykłady prowadzone przez przedstawicieli Microsoft oraz wiodących firm na polskim rynku IT.

ANEGIS został Złotym Sponsorem wydarzenia i zaprezentuje blok poświęcony systemowi Microsoft Dynamics 365, platformie Azure i technologiom kognitywnym wykorzystywanym w procesach biznesowych. O możliwościach rozwoju, jakie przedsiębiorstwom dają usługi dostępne w chmurze Azure i funkcje Dynamics 365 opowiedzą Krzysztof Nogieć, architekt Azure i Michał Rurarz, business development manager z zespołu ANEGIS.

Kolejny obszar to wirtualne Targi Pracy IT. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z ofertami rekrutacyjnymi wystawców na Expert Summit.

ANEGIS zaprasza na swoje wirtualne stoisko – osoby zainteresowane pracą w charakterze specjalistów w zakresie rozwiązań Microsoft – architektów, programistów, konsultantów – będą mogły porozmawiać z przedstawicielami firmy, poznać charakter i warunki pracy w zespole, złożyć swoje aplikacje oraz wziąć udział w przygotowanym konkursie. Lista otwartych rekrutacji jest dostępna na stronie Kariera w ANEGIS

Expert Summit 2022 to również wirtualne targi produktów i usług IT. Firmy zainteresowane rozwiązaniami informatycznymi dla swojego biznesu będą mogły zapoznać się z szeroką ofertą oprogramowania i narzędzi dla przedsiębiorstw wykorzystujących technologie Microsoft. Cyfrowa przestrzeń Expert Summit stwarza idealne warunki do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.

Autor artykułu: Katarzyna Jurczyk

Zobacz artykuł źródłowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*