Zespół Formuły 1 SportPesa Racing Point wybiera oprogramowanie IFS w celu rozwinięcia swojej działalności

Zespół Formuły 1 SportPesa Racing Point rozpoczyna wieloletnią współpracę partnerską z IFS, globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. W przyszłości chmurowe oprogramowanie ERP firmy IFS będzie stanowić podstawę działań związanych z wyścigami i zaspokoi potrzeby zaplecza zespołu na drodze w kierunku czoła stawki.   

Każda firma potrzebuje inteligentnych narzędzi biznesowych ułatwiających zarządzanie alokacją zasobów. Szczególnie dotyczy to rozpędzonego świata Formuły 1. Wydajność i szybkość są niezbędne we wszystkich aspektach działalności przedsiębiorstwa, dlatego zespół zdecydował się na współpracę z firmą IFS i skorzystanie z jej autonomicznych i inteligentnych rozwiązań, by napędzać procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu.

Zespół Racing Point potrzebował oprogramowania, które mogłoby pomóc w zarządzaniu skomplikowaną działalnością fabryki oraz w rozwoju zespołu. Jako strategiczny partner technologiczny, IFS wzmocni pozycję zespołu Racing Point poprzez swoje najnowocześniejsze narzędzia, które zapewnią wysoką sprawność operacyjną. W obliczu nowych inwestycji i uruchomienia nowej fabryki w przyszłym roku, platforma zapewni zespołowi stabilność i elastyczność.

Otmar Szafnauer, dyrektor generalny i szef zespołu SportPesa Racing Point: „Gdy ocenialiśmy możliwości, firma IFS wyróżniała się swoją elastycznością, innowacyjnością i dokładnością, a więc cechami, które stanowią filary profesjonalnych wyścigów i przynależą do naszej własnej kultury. Podobnie jak w przypadku przedsiębiorstw przemysłowych o skomplikowanych strukturach organizacyjnych, tak i w wyścigach sukces wymaga prześcignięcia konkurencji we wszystkich obszarach. Dotyczy to Sergia i Lance’a w bolidach, ekipy operacyjnej podczas wyścigów, a także załogi w fabryce. Firma IFS przedstawiła nam rozwiązanie, które będzie dostarczać nam wiarygodne informacje w czasie rzeczywistym, dając możliwość podejmowania przemyślanych decyzji i umożliwiając nam transformację cyfrową”.

Prezes zarządu IFS, Darren Roos: „O sukcesie zespołu Formuły 1 decyduje bycie szybszym, sprytniejszym i bardziej efektywnym i właśnie dlatego Racing Point zwrócił się do IFS. Opracowujemy nasze rozwiązania po to, by dostarczały użytkownikom właściwe dane wtedy, gdy o zwycięstwie decydują milisekundy. Nie możemy się doczekać naszej współpracy z zespołem Racing Point na pełnych obrotach w kolejnych sezonach”.

Dzięki współpracy logo IFS można było zobaczyć na bolidach zespołu RP19 podczas Grand Prix Singapuru w miniony weekend. Marka ta jest także obecna na kombinezonach wyścigowych Sergia Pereza i Lance‘a Strolla.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o zespole Formuły 1 SportPesa Racing Point

SportPesa Racing Point jest jedną z najmłodszych drużyn w stawce Formuły 1, ale zespół może się pochwalić dużym doświadczeniem, mając na swoim koncie ponad 500 wyścigów Grand Prix. Racing Point korzysta z doświadczenia wielu zawodowców w świecie F1 i stanowi nowe wcielenie zespołu, który stał się symbolem pasji, poświęcenia i ducha prawdziwych kierowców wyścigowych. W swym najnowszym wydaniu firma z Silverstone rzuca wyzwanie największym tuzom w tym sporcie. Dzięki zaangażowanym udziałowcom i nowym inwestycjom, celem Racing Point jest zbudowanie zespołu zdolnego do rywalizacji z czołówką stawki. Współpracując z czołowymi markami na świecie i posiadając obiecujących kierowców, zespół jest gotowy do zrobienia kolejnego kroku na drodze do sukcesu. www.racingpointf1.com
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifsworld.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*