ZAMEL, renomowany producent z branży elektrotechnicznej, wdraża IFS Applications 10

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma ZAMEL, uznany na polskim rynku dostawca produktów elektrotechnicznych, wdroży system IFS Applications™ 10 w celu usprawnienia zarządzania produkcją, łańcuchem dostaw oraz sprzedażą i serwisem. Rozwiązanie wdroży firma Delegate IT, certyfikowany partner IFS.

ZAMEL to firma rodzinna z siedzibą w Pszczynie, od ponad 30 lat specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów elektrotechnicznych, m.in. bezprzewodowych systemów inteligentnego domu oraz elementów instalacji automatyki budynkowej. Wyroby ZAMEL, znane i cenione na polskim rynku, mają również licznych odbiorców m.in. w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech i we Włoszech. 

Aby zapewnić dalszy rozwój, firma ZAMEL poszukiwała zintegrowanego rozwiązania ERP, które pozwoli ujednolicić i usprawnić procesy biznesowe. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy ofert dostawców systemów ERP firma ZAMEL zdecydowała się na rozwiązanie firmy IFS. Projekt wdrożeniowy zrealizuje firma Delegate IT.  

„Inwestycja w system IFS Applications jest głównym elementem realizacji naszej strategii, która zakłada ujednolicenie i usprawnienie procesów oraz sposobów pracy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i standardu obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że wdrożenie rozwiązania firmy IFS zwiększy naszą konkurencyjność i pozwoli przygotować się na przyszłe wyzwania” – powiedział Wojciech Dzida, właściciel firmy ZAMEL.

„Jesteśmy dumni z tego, że firma ZAMEL obdarzyła nas zaufaniem, powierzając nam realizację  zaawansowanego projektu informatycznego” – powiedział Robert Szydłowski, prezes zarządu Delegate IT Sp. z o. o. „Jako partner IFS deklarujemy wsparcie na każdym etapie trwania projektu, zarówno w zakresie wdrażania, jak i utrzymania systemu IFS Applications”.

„Cieszymy się, że firma ZAMEL wybrała nasze rozwiązanie. Jesteśmy przekonani, że funkcjonalność systemu IFS Applications, dostosowana do potrzeb firm produkcyjnych, przełoży się na zwiększenie efektywności działań firmy ZAMEL i przyczyni się do wzmocnienia jej pozycji na konkurencyjnym rynku” – dodał Dariusz Ragus, Business Channel Manager w IFS Poland.

System IFS Applications usprawni procesy biznesowe firmy ZAMEL we wszystkich kluczowych obszarach działalności, a w szczególności uprości złożone procesy produkcyjne obejmujące zawansowane planowanie i rozliczanie kosztów produkcji. Dzięki zastosowaniu technologii mobilnych usprawni również zarządzanie gospodarką magazynową. Z systemu będzie korzystać 200 użytkowników.


Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*