WEBCON jednym z głównych partnerów 19. edycji PEX Europe Spring w Londynie

WEBCON będzie gospodarzem ścieżki tematycznej na największym europejskim forum poświęconym doskonałości operacyjnej – PEX Europe Spring (16 – 18 kwietnia) w Londynie.

PEX Week to największa i najstarsza konferencja w Europie poświęcona doskonałości procesowej. Tematem tegorocznego spotkania, gromadzącego ponad 700 decydentów największych światowych firm jest transformacja procesów biznesowych ukierunkowana na dostarczanie najwyższej wartości biznesowej. WEBCON jest jednym z głównych partnerów wydarzenia i gospodarzem ścieżki tematycznej pod hasłem „End-to-end Transformation”, poświęconej cyfrowym rozwiązaniom dedykowanym dla Przemysłu 4.0.

W kwietniu do stolicy Zjednoczonego Królestwa zjadą liderzy biznesu z całego świata, w tym reprezentanci 500 największych amerykańskich przedsiębiorstw wg magazynu Fortune. Celem konferencji jest poszukiwanie rozwiązań w zakresie doskonałości operacyjnej, transformacji i BPM. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poznania najnowszych trendów w zakresie transformacji, zarówno w ujęciu kompleksowym, jak i w odniesieniu do celów strategicznych poprzez odpowiednie projektowanie i wdrażanie procesów, wprowadzanie kultury ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz modelu operacyjnego skoncentrowanego na kliencie.

Jak zauważają organizatorzy wydarzenia, stowarzyszenie PEX Network, „celem OPEX jest wspieranie liderów w wywieraniu zmian w środowisku branżowym, zarówno w kwestii digitalizacji, jak i stosowanych technologii i umożliwić im wykorzystanie dynamiki rynku poprzez wyprzedzanie zmian, jakim podlega ich gałąź biznesu”.

„Eksperci z firmy doradczej Gartner wskazują, że 60% zadań w firmie nie da się przewidzieć i zawczasu zmodyfikować. Zmiana jest wręcz jedyną stałą w biznesie – dotyczy to również zarządzania procesami”, komentuje Łukasz Wróbel, CBDO WEBCON. „Digitalizacja to przede wszystkim zmiana w sposobie funkcjonowania firmy. Organizacje, które korzystają z aplikacji wspierających procesy biznesowe mogą się łatwo dostosowywać do szybko zmieniającego się otoczenia biznesowego i działać efektywnie” podkreśla Wróbel.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*