Sente na 23. miejscu w rankingu Gepardy Biznesu

Sente znalazło się wśród Gepardów Biznesu w kategorii firm z branży informatycznej. Na 856 sklasyfikowanych przedsiębiorstw IT wrocławska spółka uplasowała się na 23 miejscu. Wysoka lokata Sente to rezultat wzrostu firmy, która na przestrzeni ostatnich lat zwiększa swoją wartość średnio o 20% rok do roku.

Ranking według Instytutu Europejskiego Biznesu
Zestawienie Gepardy Biznesu tworzone jest na bazie analiz finansowych, których autorami są specjaliści Instytutu Europejskiego Biznesu. W lutym 2019 roku Instytut zebrał dane finansowe 51 tys. polskich firm i szczegółowo je zbadał. W zestawieniu znalazły się przedsiębiorstwa, które dynamicznie się rozwijają, a ich średnia dynamika wzrostu, obliczona na podstawie wartości przychodów i zysków, przekraczała poziom 10%. 

Dynamiczny rozwój
Początek roku to czas prezentacji wyników różnego rodzaju rankingów. Wysokie miejsca Sente w takich zestawieniach jak Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa zostały uzupełnione wyróżnieniem w Gepardach Biznesu. Wszystkie wymienione rankingi są nie tylko prestiżowe, ale przede wszystkim wiarygodne – bazują na danych finansowych przedsiębiorstw. Takie zestawienia to dobre źródło wiedzy o kondycji branży, jak i o sytuacji poszczególnych firm.

                                                                                         

https://sente.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*