Networkingowa wiosna w Sente

Stale poszukujemy nowych inspiracji. Korzystamy również z każdej okazji, aby dzielić się swoim doświadczeniem. Udział w wartościowych spotkaniach networkingowych pozwala nam realizować oba te cele. W maju będziemy na 2 interesujących wydarzeniach, które możemy zarekomendować przedstawicielom branży logistycznej i e-commerce.

V Kongres Dyrektorów E-commerce
Cyklicznie organizowane przez Grupę Unity wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz kluczowych konferencji branży e-handlu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: (R)EWOLUCJA E-SPRZEDAŻY. Prelegenci opowiedzą o tym, jak wykorzystać najnowsze technologie, aby jeszcze trafniej planować rozwój e-commerce. Nie zabraknie zagadnień Big Data, personalizacji, inteligentnej optymalizacji on site czy IoT w omnichannel. Oprócz wystąpień ekspertów, na uczestników czekają jeszcze warsztaty. W programie przewidziano również wiele okazji do rozmów z ekspertami i wymiany doświadczeń. Podczas Kongresu Sente reprezentować będą Daniel Urban i Jakub Czyżkowski.

LOGISTICS 2018
Polski Kongres Logistyczny to jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Europie. W tym roku głównym hasłem imprezy są cyfrowe łańcuchy dostaw. Kongres to kilkadziesiąt wystąpień i paneli dyskusyjnych, podczas których eksperci poruszą tematykę z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań IT. W panelu “IT dla łańcuchów dostaw” Jakub Czyżkowski, wiceprezes Sente, opowie o integracji systemów, będącej kluczem do automatyzacji procesów. Na Kongresie pojawi się również stoisko Sente, na którym nasi eksperci opowiedzą o najciekawszych projektach i odpowiedzą na pytania uczestników. Organizatorzy zadbali o to, aby integracja uczestników wydarzenia była jak największa i przyczyniła się do wymiany doświadczeń. W tym celu przygotowano m.in. aplikację networkingową.

Oba wydarzenia to okazja do poznania interesujących osób i zdobycia dużej dawki wiedzy o najważniejszych trendach w poszczególnych branżach. Kongres Dyrektorów E-commerce odbędzie się w dniach 9-11.05, natomiast Polski Kongres Logistyczny zaplanowany jest na 23-25.05. Jeśli jeszcze nie wiecie, jakie spotkania networkingowe wpisać do majowego kalendarza, to polecamy bliżej przyjrzeć się opisanym wyżej wydarzeniom. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*