Simple S.A. podpisało umowę z Wojskowym Instytutem Technicznym.

Spółka podpisała kontrakt o łącznej wartości 950 000 zł netto (1 168 500 zł brutto) z WITU – czyli Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia. Umowa swym zakresem obejmuje  dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego z licencją, oprogramowaniem bazodanowym, usługami serwisowymi i gwarancyjnymi.
Podpisanie kontraktu z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia o wartości niemal miliona złotych to kolejny sukces mojego Zespołu w tym roku.  Liczę na to, że w do końca tego roku, czyli kiedy wg planu wdrożenie się zakończy,  Instytut rozszerzy listę naszych klientów referencyjnych i będzie wyznacznikiem do podejmowania kolejnych wyzwań w tej branży – komentuje Monika Firlej, Dyrektor Handlowy.
Projekt obejmuje dostawę zintegrowanego rozwiązania informatycznego w obszarze Finansowo- Księgowym, Majątku Trwałego, Gospodarki magazynowej, Logistyki, Zakupów i sprzedaży, Kadr i Płac, Zarządzania projektami, Elektronicznego obiegu i archiwum dokumentów oraz Budżetowania i analiz ekonomicznych.
Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia jest instytutem badawczym, realizującym badania naukowe i prace rozwojowe z zakresu obronności i bezpieczeństwa państwa, ukierunkowane na wdrożenie i praktyczne zastosowanie.
Jako jednostka organizacyjna nadzorowana przez Ministra Obrony Narodowej, WITU wspiera proces modernizacji Sił Zbrojnych, dostarczając innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Partnerami Instytutu są jednostki naukowe i produkcyjne, wiodące w dziedzinie zastosowań wysoko zaawansowanych technologii.

https://simple.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*