SIMPLE OBCHODZI 30-LECIE DZIAŁALNOŚCI!

Spółka SIMPLE, jak wiele znanych firm z branży IT, rozpoczynała swoją działalność w garażu, gdzie jeden z założycieli wraz z przyjaciółmi stworzyli pierwsze oferowane przez nas rozwiązanie. Dziś – 30 lat później jako Grupa Kapitałowa dostarczany autorskie systemy i aplikacje do największych i najbardziej znanych firm i instytucji, wspierając rozwój krajowej gospodarki. Z okazji 30-lecia działalności przygotowaliśmy dla Użytkowników i Klientów Grupy wiele nowości!

30-lecie to wyjątkowy jubileusz i doskonała okazja do podsumowań, wspomnień i podziękowań. Jako Prezes SIMPLE chciałbym skierować te podziękowania w stronę wszystkich Klientów Grupy, Partnerów oraz Pracowników, którzy przez te 30 lat poprzez swoje zaufanie i zaangażowanie przyczynili się do obecnej pozycji Spółki i Grupy na rynku. Na tym etapie działalności stawiamy na dynamiczny rozwój, posiadamy do tego silne fundamenty w postaci wykwalifikowanych Ekspertów oraz poszerzającej się oferty produktowej. Jestem przekonany, że wszyscy Akcjonariusze oraz Inwestorzy śledzący nowe kontakty, realizowane projekty oraz rozwój Spółki i jej oferty, widzą efekty przyjętej przez nas strategii i jej odzwierciedlanie w coraz to lepszych wynikach firmy 3– powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

W przeciągu 30 lat Grupa zrealizowała ponad 3 500 wdrożeń, będąc obecnie znaną i dobrze postrzeganą marką wśród krajowych producentów rozwiązań informatycznych.

Podczas tych 30 lat istnienia na polskim rynku IT SIMPLE przeprowadziło i ukończyło bardzo wiele ciekawych i kompleksowych projektów, zdobyło potężne doświadczenie oraz stało się jednym z czołowych producentów zintegrowanych systemów informatycznych w kraju. Nie osiągnęlibyśmy pozycji lidera bez zaangażowania naszych Pracowników, to dzięki ich wiedzy i profesjonalizmowi możemy obsługiwać największe projekty dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A. 

Wśród nowości, jakie przygotowaliśmy z okazji 30-lecia SIMPLE, nasi Klienci znajdą całą serię aplikacji mobilnych, które stopniowo udostępniamy. A to nie koniec niespodzianek – już teraz przedpremierowo wybrani Klienci mogą wypróbować również– AdminPanel, aplikację dla systemu Windows.

Od początku istnienia SIMPLE kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszych produktów i oferowanych usług, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rynku i oczekiwań Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Właśnie dlatego z okazji 30-lecia naszej działalności przygotowaliśmy całą serię aplikacji mobilnych stworzonych w najnowszych technologiach. Widzimy duże zainteresowanie ze strony Klientów, którzy wiedzą, że to jeden z głównych trendów na najbliższe lata i obszar zapewniający im wzrost efektywności  – mówi Michał Siedlecki, Wiceprezes Zarządu i współzałożyciel SIMPLE S.A.

O SIMPLE S.A.: 
Podmiotem dominującym Grupy, jest SIMPLE S.A., warszawska spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, producent zintegrowanych systemów informatycznych z prawie 30 letnim doświadczeniem we wdrożeniach w podmiotach publicznych i komercyjnych.

Dzięki kompleksowości oferowanego oprogramowania oraz ilości zrealizowanych projektów, SIMPLE na przestrzeni ostatnich kilku lat, stało się jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, HCM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS). Spółka jest notowana na GPW od grudnia 2000 r.

SIMPLE Invest sp. z o.o.
Początkowo spółka została powołana do uporządkowania nadzoru nad Grupą Kapitałową oraz finansowaniem akwizycji. Obecnie podstawowym obszarem jej działalności jest produkcja systemu informatycznego do obsługi części dziekanatowej Uczelni, umożliwiając Grupie oferowanie kompleksowego produktu zapewniającego pełną obsługę zarówno procesów administracyjnych jak i dydaktycznych.

Medinet Systemy Informatyczne Sp. z o.o. 
Spółka MEDINET należy od 2014 roku do GK, będącej obecnie właścicielem 84% udziałów (umowa obejmuje wykupienie 100%). Jej podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji jednostek ochrony zdrowia w dobie gwałtownie rosnących wymagań co do jakości usług i szybkości przetwarzania informacji. Oferta opolskiego producenta systemu do zarządzania częścią medyczną szpitala, jest uzupełnieniem systemu SIMPLE.iMED o takie obszary jak HIS, RIS, PACS, Teleradiologia, Diagnostyka, e-Recepta, e-Zwolnienie.

Połączenie spółek pozwoliło Grupie znaleźć się w wąskim gronie dostawców systemów informatycznych oferujących komplementarny system dla Szpitali.

SIMPLE Locum Sp. z o.o.
SIMPLE Locum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest właścicielem budynku biurowego przy ulicy Bronisława Czecha 49/51. Budynek w całości wynajmowany jest na potrzeby Grupy SIMPLE.

Kontakt dla mediów: 
Monika Jarzęcka
+48 696 001 200
MonikaJarzecka@simple.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*