Rozwiązanie dla zaawansowanej produkcji

CompuTec S.A., z trzema oddziałami w całej Polsce, wdraża rozwiązania dla SAP Business One oraz tworzy rozszerzenia systemu w zakresie zaawansowanej produkcji i logistyki.

CompuTec był jedną z pierwszych firm na świecie, która sama zaadaptowała SAP Business One dla potrzeb własnego biznesu. Był to początek obranej strategii, która doprowadziła firmę do osiągnięcia statusu złotego partnera SAP, a od 2009 roku CompuTec stał się, ponadto – certyfikowanym dostawcą oprogramowania dla SAP Business One „SSP – Software Solutions Provider”. Obecnie setki firm na całym świecie, głównie w obszarze produkcji, korzystają z rozwiązań firmy CompuTec, a sam CompuTec jest jednym z najbardziej nagradzanych i docenianych partnerów SAP w Europie Środkowo-Wschodniej.

CompuTec koncentruje się wokół tworzenia inteligentnych, innowacyjnych i przyjaznych dla użytkowników rozwiązań, skierowanych do wysoce regulowanych branż o złożonych procesach produkcyjnych, takich jak żywność i napoje, farmaceutyki, tworzywa sztuczne i przemysł motoryzacyjny. Rozwiązania firmy CompuTec, zaprojektowane z myślą o elastyczności, są w pełni zintegrowane ze sobą oraz z SAP Business One, aby zapewnić niezawodność i spójność systemu oraz ułatwić proces wdrażania.

Są to:

CompuTec ProcessForce – rozwiązanie dla zaawansowanej produkcji, które rozszerza SAP Business One o zestaw funkcjonalności, począwszy od zarządzania danymi produktów, identyfikowalności zapasów i kontrolę jakości po zarządzanie procesami, planowanie produkcji i wycenę produkcji.

CompuTec PDC (Plant Data Capture) – rozszerzenie CompuTec ProcessForce, które umożliwia zbieranie danych o zadaniach i czasie produkcji za pośrednictwem urządzeń mobilnych oraz paneli dotykowych bezpośrednio z poziomu hali produkcyjnej.

CompuTec WMS (Warehouse Management Solution) – rozwiązanie do zarządzania zapasami magazynowymi za pośrednictwem urządzeń mobilnych oraz raportowania w czasie rzeczywistym.

CompuTec Labels – narzędzie do zarządzania etykietami produkcyjnymi i logostycznymi

CompuTec Holo – innowacyjne rozwiązanie oparte na rozszerzonej rzeczywistości dla zaawansowanej produkcji, z wykorzystaniem okularów HoloLens 2, które wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Dołącz do nas podczas bezpłatnego webinaru 22 października 2020, godz. 10:30-12:30.

Aktualne wyzwania w produkcji i logistyce – sprawdzone rozwiązania i dowiedz się, jak radzić sobie ze skomplikowaniem produkcji i logistyki.

BEZPŁATNA REJESTRACJA:
https://url.sap/d8s747


O CompuTec: Jesteśmy Firmą dla której innowacje mają wyjątkowe znaczenie. Jako nowoczesna firma IT, dokładamy wszelkich starań, by dzięki naszym rozwiązaniom informatycznym Klienci mogli efektywnie i skutecznie działać oraz zmieniać się, szybko przystosowując się do nowej sytuacji. Oferujemy autorskie produkty IT, które są dopełnieniem i rozwinięciem rozwiązań SAP Business One utrzymując ich wysoki poziom. Dostosowujemy się do specyficznych wymagań naszych Klientów ograniczając potrzeby adaptacji nowego produktu po ich stronie do minimum.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*