Przyspiesz swój biznes z nowym podcastem dla przedsiębiorców

Rozwiązywanie codziennych problemów polskich przedsiębiorców oraz jasne i klarowne tłumaczenie biznesowych zawiłości. Taki cel przyświeca nowemu podcastowi „Przyspiesz biznes”, który właśnie premierowo ukazał się we wszystkich najważniejszych portalach streamingowych.

Podcast „Przyspiesz biznes” to audycja, która naświetla problemy i wyzwania przedsiębiorców. Kamil Nowak pyta ekspertów o to, co ważne w procesie rozwoju firmy i prowadzenia jej finansów. Faktury, rekrutacja, pozyskiwanie klientów, podatki, układanie procesów – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas rozmów z gośćmi.

Rynek podcastów biznesowych w Polsce szybko się rozwija. Wciąż widzimy jednak miejsce dla takiego podcastu-poradnika dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw – wskazuje prowadzący Kamil Nowak i dodaje – Chcemy się stać naturalnym wyborem właścicieli biznesów, którzy znajdują tu odpowiedzi na swoje pytania lub dają się zaskakiwać przyziemnymi tematami, ale pokazanymi całkiem z innej perspektywy.

W dobie podcastów branżowych lub tych promujących stricte sylwetki przedsiębiorców, „Przyspiesz biznes” może być dobrą alternatywą oferując odpowiedzi na trapiące zagadnienia w ciągu 30-minutowych rozmów. Pierwsze odcinki – dotyczące sytuacji makroekonomicznej i ubezpieczeń dla firm – są już dostępne.

Partnerem podcastu „Przyspiesz biznes” jest Apfino. To platforma dla przedsiębiorców, dzięki której łatwo można skrócić oczekiwanie na zapłatę faktury, odzyskać pieniądze i sprawdzić wiarygodność kontrahenta. Apfino oferuje dostęp do wielu firmowych rachunków w jednym miejscu, wystawianie faktur, a kolejne udogodnienia są już w drodze.

Staramy się upraszczać przedsiębiorcom pracę poprzez pełną automatyzację procesów, na które zwykle tracili oni sporo czasu. Pracując każdego dnia z właścicielami firm wiemy dobrze jakie są ich potrzeby i w których obszarach chcieliby się rozwijać. Stąd pomysł na stworzenie i patronat nad „Przyspiesz biznes”. To swego rodzaju nasz wkład w rozwój przedsiębiorczości w Polsce – tłumaczy Łukasz Rozlach, wiceprezes Apfino.

Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień na platformach Spotify, Google Podcast, Apple Podcast czy Empik Go. Zapis wideo rozmowy znajdzie się natomiast w serwisie YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*