PORTWEST wybiera Infor CloudSuite Fashion

Lider w produkcji ubrań roboczych przechodzi na rozwiązanie Infor CloudSuite Fashion w chmurze współdzielonej by podtrzymać wzrost i przyspieszyć integrację po nowych przejęciach.

Infor, wiodący dostawca aplikacji chmurowych poinformował, że producent i dystrybutor odzieży roboczej, firma Portwest, wdrożyła rozwiązanie Infor CloudSuite Fashion w chmurze współdzielonej, na platformie Amazon Web Services. Przejście na rozwiązanie chmurowe zapewni firmie standaryzację procesów we wszystkich oddziałach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Dubaju, Australii, Birmie, Chinach, Bangladeszu, Włoszech i Albanii.

W ciągu ostatnich dwóch lat firma rosła o 24% rocznie i obecnie wytwarza i dystrybuuje ponad 1800 produktów i 35 000 SKU. Upgrade do rozwiązania chmurowego jest najnowszym etapem standaryzacji, która ma pomóc podtrzymać ten wzrost.

Na początku Portwest wykorzystał możliwości integracyjne Infor CloudSuite, usprawniając współpracę z dostawcami i klientami w zakresie przepływu dokumentów i EDI. Stare i niewydolne systemy zarządzania dokumentami zostały zastąpione nowymi możliwościami rozwiązania Infor CloudSuite, które ulepszyły takie obszary jak listy pobrań, faktury, potwierdzenia zamówień, noty wysyłkowe. Teraz Portwest będzie stosował wewnętrzne fakturowanie w celu bardziej precyzyjnego śledzenia ruchu towarów w grupie, a także utworzy schemat dla szybkich integracji i przejęć.

Plany na rok 2022 obejmują integrację fabryk w Bangladeszu i Birmie oraz przyłączenie albańskiej fabryki, która została kupiona przez włoską filię firmy. Gdy standardowy schemat zostanie wdrożony w tych oddziałach, Portwest planuje wdrożyć zintegrowaną analitykę i BI oraz rozpocząć pełną automatyzację magazynu w Wielkiej Brytanii.

„Zastosowanie rozwiązań Infor ewoluuje wraz z naszym wzrostem – od systemu ERP Infor M3 w wersji on-premise, po Infor CloudSuite w chmurze współdzielonej” – wyjaśnia Paul Forry, dyrektor ds. IT w Portwest. „Migracja do chmury pomoże nam też w rozwiązaniu problemów z ruchem naszych towarów i zbuduje podstawę standaryzacji procesów w przejęciach. Mamy ambitny plan osiągania 1 mld GBP przychodu rocznie do 2025 roku, a przejęcia i powiększenie siły sprzedażowej mają być głównymi czynnikami tego rozwoju. Analizujemy też dogłębnie profil naszych klientów i sprawdzamy jak możemy poszerzać zakres produktów by podtrzymać dwucyfrowy wzrost. Infor CloudSuite będzie w centrum tych inicjatyw.”

“Portwest to podręcznikowy przykład tego, jak przejście z systemu ERP w wersji on-premise do chmury współdzielonej umożliwia, przyspiesza i utrzymuje wyraźny wzrost” – powiedziała Anwen Robinson, dyrektor generalny i starsza wiceprezeska Infor w Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Pozbywając się starej technologii firma usprawniła procesy i zredukowała koszty, a także przyspieszyła nowe przejęcia. Tym samym udowodniła, że wykorzystanie technologii chmurowej jest naprawdę opłacalne, a nawet staje się koniecznością w stałym rozwoju.”

Informacje o Infor
Infor jest globalnym liderem w dziedzinie chmurowego oprogramowania biznesowego dla różnych branż. Z newralgicznych aplikacji dla przedsiębiorstw korzysta 65 000 klientów w ponad 175 krajach – oprogramowanie firmy Infor jest tworzone z myślą o zwiększaniu wartości przy znacznie niższym ryzyku oraz trwalszych korzyściach operacyjnych. 17 000 pracowników naszej firmy wykorzystuje swoją zaawansowaną wiedzę specjalistyczną oraz informacje oparte na danych, aby tworzyć i adaptować rozwiązania, które są w stanie sprostać nowym wyzwaniom biznesowym i branżowym. Firma Infor dostarcza swoim klientom nowoczesne narzędzia wspomagające ich transformację biznesową i pozwalające szybciej wprowadzać własne innowacyjne rozwiązania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.infor.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*