Vida Shoes International usprawnia operacje w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw z Infor

Infor, jeden z czołowych dostawców aplikacji biznesowych specjalizowanych dla poszczególnych branż i przeznaczonych m.in. do działania w chmurze, poinformował, że Vida Shoes International, światowy lider w branży obuwniczej, wybrał zestaw aplikacji Infor przeznaczonych dla branży sprzedaży detalicznej. Wdrożenie ma uprościć i usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw i zapewnić organizacji wiarygodne dane przekazywane w czasie rzeczywistym dzięki w pełni zintegrowanym rozwiązaniom biznesowym.

Vida wdroży pakiet Infor CloudSuite Fashion (oparty na systemie ERP Infor M3), który zapewni dostęp do konkretnych analiz branżowych, dostarczających istotne dane i kluczowe wskaźniki wydajności dzięki wyjątkowemu interfejsowi wykorzystującemu warstwę middleware Infor ION oraz dzięki platformie współpracy – Infor Ming.le. Ulepszenia te umożliwią użytkownikom przeglądanie danych w czasie rzeczywistym w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, Infor Fashion PLM dostarczy narzędzia, które pomogą szybciej wprowadzać produkt na rynek i zakończą ten proces w kilka dni, co w przeciwnym razie zajęłoby tygodnie lub miesiące. Lepsze instrumenty współpracy pomogą firmie Vida zautomatyzować komunikację i tym samym zaoszczędzić czas, skuteczniej porozumiewać się w łańcuchu dostaw oraz ściślej połączyć się z partnerami. Natomiast funkcja samoobsługi dostawcy zapewni zespołom aktualne informacje w czasie rzeczywistym.

“Zdecydowaliśmy się na współpracę z Infor ze względu na dopasowanie systemu  do branży obuwniczej oraz funkcjonalności, które pomogą naszej firmie szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku i usprawnić komunikację między działami” mówi Arthur Levine, dyrektor finansowy Vida. “Ostatnie pięć lat to nasz intensywny rozwój, również poprzez nowe licencje i przejęcia marek. Musieliśmy być pewni, że współpracujemy z firmą, która dostarczy nam rozwiązania wspierające podobny wzrost w przyszłości. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, która pomogłaby ujednolicić nasze operacje i zapewniła nam godne zaufania źródło danych od łańcucha dostaw aż po użytkownika końcowego".

Vida wdroży także pakiet rozwiązań łańcucha dostaw opartych na GT Nexus, łącznie z aplikacjami współpracy w obszarze zamówień zakupu (Purchase Order Collaboration) i obsługi procesów od zakupu do zapłaty (Procure to Pay). Narzędzia te zapewnią szybką akceptację płatności i powiadomią o rozbieżnościach. Pokażą też wyraźny obraz przepływów pieniężnych i spodziewanych terminów płatności dla dostawców. Vida będzie mieć spójny widok danych dotyczących zamówień i możliwość potwierdzania lub negocjowania warunków dla wielu zamówień i pozycji jednocześnie.

Corey Tollefson, dyrektor generalny i starszy wiceprezes Infor Retail dodaje: “Cieszymy się z możliwości współpracy z firmą Vida przy wdrażaniu rozwiązania nowej generacji do obsługi wielokanałowego łańcucha dostaw. Rozwiązanie CloudSuite Fashion firmy Infor połączone z siecią Infor GT Nexus Commerce Network zapewni firmie Vida cyfrową platformę łańcucha dostaw, która zagwarantuje jej niezawodność, sprawność i dokładność – czynniki są niezbędne do odniesienia sukcesu w tak konkurencyjnej branży modowej. Ten pakiet nie tylko pozwoli zarządzać całą działalnością w czterech ścianach organizacji, ale także zapewni widoczność i zdolność zarządzania łańcuchem dostaw w ramach jednej z największych na świecie sieci biznesowych – Infor’s GT Nexus Commerce Network, która obejmuje ponad 55 000 firm z całego świata.”

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.infor.com/industries/retail/

O firmie Vida Shoes International Inc.
Od 1973 roku Vida Shoes International dąży do tego, aby stać się światowym liderem branży obuwniczej. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz marketingiem markowego obuwia z wykorzystaniem naszych rozległych, międzynarodowych zasobów. Nasza bogata wiedza wypływa z różnorodności marek i udanych produktów, które wypuszczaliśmy każdego roku. Nasza podstawowa działalność opiera się na markach oferujących produkty dla dzieci i kobiet oraz przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu.

O firmie Infor
Infor tworzy specjalizowane branżowo oprogramowanie dla biznesu, udostępniane m.in. w
technologii cloud. Firma zatrudnia 16 000 pracowników i obsługuje 90 000 klientów w ponad 170 krajach. Rozwiązania Infor są tworzone z myślą o rozwoju. Więcej informacji na stronie
http://pl.infor.com/.

W Polsce partnerem Infor dostarczającym rozwiązania Infor M3 i Infor PLM dla branży Fashion jest firma iPCC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*