Planujesz migrację do SAP HANA lub rozważasz przejście z SAP ERP do SAP S/4HANA?

Pobierz bezpłatnego e-booka i zobacz jakie rozwiązania  w zakresie utrzymania Twoich systemów proponujemy!

SAP HANA to strategiczna platforma dla wszystkich aplikacji SAP, włącznie z następcą SAP ERP, SAP S/4HANA. Do 2025 roku wszystkie przedsiębiorstwa pracujące na SAP ERP powinny wykonać przejście na S/4HANA.

Migracja do SAP HANA wiąże się jednak z podjęciem kolejnych decyzji dotyczących późniejszego utrzymywania systemów SAP. Przygotowanie środowiska pod aplikacje SAP, a także zarządzanie i mnotirowanie ich, to kluczowe i zarazem złożone działania, które wymagają odpowiednich i często trudno dostępnych kompetencji. W grę wchodzi dostarczenie bezpiecznego środowiska, które zmaksymalizuje wydajność i dostępność SAP co przełoży się na rozwój całego przedsiębiorstwa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zbudować wydajne i bezpieczne środowisko dla SAP HANA i SAP S/4HANA – pobierz darmowego e-booka ekspertów itelligence i IBM!

https://pl.itelligencegroup.com/-sap-hana-ibm-power-systems-sposob-na-przyspieszenie-w-biznesie 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*