Międzynarodowy wykonawca z sektora ropy i gazu Borr Drilling wdraża IFS Applications w rekordowym czasie

Branżowe rozwiązanie firmy IFS oparte na najlepszych praktykach wdrożone na lądzie i na siedmiu platformach wiertniczych w ciągu sześciu miesięcy

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że międzynarodowa spółka wiertnicza Borr Drilling wdrożyła IFS Applications™, aby poprawić wydajność działalności i zoptymalizować swoje systemy IT. System zostanie uruchomiony w ramach implementacji IFS Applications na 10 platformach wiertniczych dla 1000 użytkowników do stycznia 2019 r. 

Borr Drilling to międzynarodowy wykonawca wiertniczy z flotą składającą się z 36 platform wiertniczych, z czego 9 obecnie jest w budowie. Aby wesprzeć realizację swojego celu, tj. uzyskanie roli wiodącego dostawcy wiertnic podnośnych i usług wiertniczych a także aby wzmocnić skuteczność swoich działań, spółka Borr zdecydowała się wymienić dotychczasowy system do zarządzania przedsiębiorstwem.

Uznając szybkie wdrożenie za swój priorytet, firma wybrała system IFS Applications oferujący niezawodne funkcje z przeznaczeniem dla branży wykonawców morskich odwiertów. Rozwiązanie IFS wspiera procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu, w tym zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM), wymianę danych między obiektami na lądzie i morzu, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse, a także zarządzanie dokumentacją. 

W branży odwiertów naftowo-gazowych kluczowe znaczenie ma kompleksowy wgląd na żądanie w stan techniczny platformy. Wysoki priorytet dla operatorów platform wiertniczych ma również obsługa techniczna, jako że w istotny sposób wpływa na wielkość oszczędności i płynniejsze działanie. System IFS Applications zapewni, aby wszystkie składniki infrastruktury krytycznej były pod ciągłym nadzorem, umożliwiając firmie przewidywanie występowania usterek i przypadków zmniejszenia wydajności pracy, zanim takie zdarzenia będą miały miejsce. Rozwiązanie umożliwi spółce Borr szybciej i efektywniej zarządzać obsługą techniczną o znaczeniu krytycznym, certyfikatami, łańcuchem dostaw i finansami, a wszystko dzięki jednemu, zintegrowanemu systemowi.

Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii powiedziała: „Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc firmie Borr osiągnąć wyznaczony cel i uzyskanie pozycji wiodącej, morskiej spółki wiertniczej. Sukces projektu wynika ze starań podjętych przez wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań wielu wiodących na świecie firm z sektora ropy i gazu. Firma Borr zwróciła się do nas ze względu na nasze doświadczenie i wydajną metodologię wdrażania, a także na sposób, w jaki jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania przedsiębiorstwa. Cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą współpracę z firmą Borr i oczekujemy z niecierpliwością jej poszerzenia”.

Od ponad 20 lat IFS współpracuje z właścicielami dużych, mobilnych, morskich obiektów, w tym Maersk Drilling, Rowan Companies, Odfjell Drilling, Aro Drilling, BW Offshore, Borr Drilling, Floatel International, Transocean, Maersk Supply Service, PGS, Mermaid Marine oraz Yinson Berhad.
Więcej informacji na temat sposobu, w jaki IFS wspiera przedsiębiorstwa z sektora ropy i gazu można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/industries/oilfield-service-software/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: 48 512 134 493, anna.machol@amedia.com.pl

O firmie Borr Drilling
Borr Drilling to międzynarodowy wykonawca odwiertów, który jest właścicielem i operatorem wiertnic podnośnych o nowoczesnej i zaawansowanej projektowo konstrukcji i świadczy usługi wiertnicze na rzecz przemysłu poszukiwań i wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego w skali światowej, na wodach o głębokości do ok. 400 stóp (ok. 122 m). Dzięki niskiemu poziomowi kosztów, silnej i doświadczonej kulturze organizacyjnej połączonej z unikalną strukturą kapitału, Borr Drilling zostało stworzone, aby dużo zmienić. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://borrdrilling.com/.
 

O firmie IFS 
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 

W Polsce IFS obsługuje ponad 260 klientów, do których należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, PLAST-MET Automotive Systems, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifsworld.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*