Lider polskiego rynku Elektronicznego Obiegu Dokumentów doceniony na świecie

Platforma krakowskiego WEBCONu okazała się unikalna w perspektywie światowej i została uwzględniona w prestiżowym raporcie agencji Forrester Research, plasując się w gronie wiodących na świecie dostawców technologii do digitalizacji procesów.

WEBCON tworzy swoją platformę WEBCON BPS już od 16 lat i dziś jest największym dostawcą systemów Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Polsce. Od kilku lat, krakowski producent konsekwentnie realizuje strategię ekspansji międzynarodowej, budując kanał partnerski i zdobywając klientów w Europie, Amerykach oraz Afryce. Wśród firm, które wdrożyły obiegi dokumentów w oparciu o WEBCON BPS, znajdują się m.in. Siemens Finance, Mitsubishi Electric, DS Smith, Tauron, LPP, Intersport, Nowy Styl, Warbud, Pratt & Whitney Canada czy MAN.

Od wielu lat, firma współpracuje również z analitykami branży IT, śledząc trendy rynkowe i prezentując analitykom kolejne wersje tworzonego nad Wisłą rozwiązania. Efektem tych działań jest uwzględnienie WEBCON, jako pierwszego polskiego dostawcy, w raporcie agencji Forrester Now Tech: Digital Process Automation, Q4 2021, plasując firmę w gronie wiodących globalnych dostawców technologii do digitalizacji procesów biznesowych.

„Platformę WEBCON BPS tworzymy już od szesnastu lat, zapisując w jej kodzie doświadczenie zdobyte w setkach projektów digitalizacji procesów biznesowych i wdrożeń elektronicznego obiegu dokumentów, zrealizowanych w polskich i globalnych organizacjach. Dziś, jesteśmy szczególnie dumni, że pieczołowicie wypracowaną wartość naszej platformy dostrzegają analitycy globalnego rynku IT. Pojawienie się WEBCON BPS w raporcie Forrestera to ważny krok, który pomoże zwiększyć rozpoznawalność i wiarygodność WEBCON w oczach naszych potencjalnych klientów i partnerów z całego świata.” – mówi Łukasz Wróbel, wiceprezes WEBCON.

O olbrzymiej popularności rozwiązania WEBCON decydują przede wszystkim elastyczność i łatwość wprowadzania zmian oferowane przez platformę. Pozycję rynkową w Polsce buduje jednak w równym stopniu doświadczony zespół konsultantów i wdrożeniowców, którzy umiejętnie wprowadzają klientów w świat digitalizacji procesów biznesowych.

Łukasz Wróbel
Wiceprezes WEBCON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*