Proces tworzenia aplikacji dedykowanej

W codelabs.rocks tworzymy aplikacje webowe używane przez największych i najbardziej wymagających.

Nasze aplikacje są podstawą pracy specjalistów w korporacjach z pierwszych stron gazet i serwisów internetowych. Nowe projekty to dla nas zawsze ekscytujące wyzwanie. Dostarczamy kod Najwyższej jakości, pisany kreatywnie i zarazem uważnie. Wciąż podwyższamy swoje kwalifikacje. Wdrażamy najnowsze technologi w pełni zgrane z planowanym zastosowaniem. Aktywne uczestnictwo w procesie planowania aplikacji, pozwala nam rozwijać
rozwiązanie jakie tworzymy, w kierunku zapewniającym mu sukces i wzrost. Masz pomysł na produkt który zrewolucjonizuje rynek? Zaczynajmy!

Jak wygląda proces tworzenia aplikacji dedykowanej?

Planowanie
Pierwszy etap współpracy to uważne planowanie. Przeprowadzamy dokładny audyt i określamy skalę projektu jaki będziemy wspólnie realizować. Nie podejmujemy się realizacji losowych projektów. Jeżeli rozmawiamy – wiemy że potrafimy spełnić Wasze oczekiwania.

Szacowanie
Uważne oszacowanie kosztów realizacji i wdrożenia naszego wspólnego projektu, zapewni nam współpracę bez niespodzianek.

Makietowanie
Wireframe’ing, oparty o Wasz feedback I fachową wiedzę pozwoli nam stworzyć optymalne i skuteczne narzędzie informatyczne.

Design
Świetny design, oraz projekt User Experience zapewniają że rozwiązanie jakie dla Was przygotujemy będzie chętnie wykorzystywane przez użytkowników.

Programowanie
Esencja naszej pracy. W Codelabs nie ma amatorów. Kiedy dotrzemy do tego etapu, zobaczycie realne i mierzalne efekty naszej pracy. Szybko i bez zbędnych opóźnień zaprezentujemy Wam kolejne iteracje pisanego oprogramowania.

SCRUM!
Pracujemy w cyklach które nazywamy “sprintami”. W odstępach dwutygodniowych będziecie otrzymywać
materiał do recenzji, Wasze uwagi zostaną dokładnie opisane i uwzględnione w następnej wersji oprogramowania.
Tak do skutku – do powstania najlepszego możliwego rozwiązania.

Wdrożenie
Wydawałoby się że stworzenie i napisanie rozwiązania jest najtrudniejsze. Wiemy że tak nie jest. Wiemy że wdrożenie to newralgiczny proces na którym rozsypuje się nawet najlepiej zaprojektowany software. Dlatego stworzyliśmy dedykowany zespół którego zadaniem jest przeprowadzić Was przez cykl wdrożeniowy bez bólu.

Monitoring
Będziemy Was obserwować. Nie porzucamy naszych realizacji po wdrożeniu i dbamy o zastosowanie po Waszej stronie najlepszych praktyk, pozytywnie wpływających na stopień adopcji oprogramowania, a tym samym na sukces całego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*