Innowacyjne rozwiązania IFS Cloud

Naszą misją jest zwiększanie efektywności biznesowej przedsiębiorstw poprzez wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań, dostarczanych przez współczesne systemy ERP, takie jak IFS Cloud. Eksperci InfoConsulting wiedzą, że rozwiązanie IFS pozwala zwiększyć wydajność operacyjną, zapewnia wyjątkową obsługę klienta oraz przekształca dane w wartość biznesową. Poniżej znajdziesz przykłady najnowszych rozwiązań IFS, które nasz dział doradztwa biznesowego pomoże wykorzystać w Twojej firmie.

Inteligentna automatyzacja procesów

Firmy nieustannie szukają odpowiedzi na pytanie, jak zbudować inteligentną, zautomatyzowaną organizację. Istnieje wiele operacyjnych czynności, które można zautomatyzować za pomocą nowego graficznego narzędzia do automatyzacji procesów. Zautomatyzowane procesy można łatwo skonfigurować, ponieważ narzędzie wykorzystuje szeroko rozumianą notację BPMN.

Machine Learning

Technologią o ogromnym potencjale w biznesie jest uczenie maszynowe. Ta dziedzina informatyki wykorzystuje duże zasoby dostępnych danych oraz techniki statystyczne, aby dać komputerom możliwość „uczenia się na przykładach”. Można ją wykorzystać m.in. do kategoryzacji danych i prognozowania przyszłych zdarzeń. IFS Cloud dostarcza architekturę zautomatyzowanego wdrażania aplikacji uczenia maszynowego w oparciu o dane dostępne w całym systemie zintegrowanym. Architektura ta usprawnia procedury MLOps – tj. pozyskiwanie danych, weryfikację modelu ML i jego zastosowanie w dowolnym obszarze biznesowym.

Zaawansowane planowanie i optymalizacja

IFS Advanced Scheduling and Optimization to nowa funkcjonalność do harmonogramowania i optymalizacji w czasie rzeczywistym, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do samouczenia się i zarządzania optymalnym harmonogramem w zautomatyzowany sposób. Pakiet IFS Cloud zawiera zaawansowane narzędzia optymalizacji, które mogą być stosowane w różnych dziedzinach w celu rozwiązywania problemów optymalizacyjnych, np. złożonych harmonogramów usług serwisowych dla techników terenowych. Funkcjonalność umożliwia ciągłe dostosowywanie harmonogramów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu firmy usługowe mogą działać skuteczniej i reagować natychmiast na zmienną sytuację.

Augmented Collaboration

Augmented Collaboration to technologia umożliwiająca serwisantom pracującym w terenie (lub nawet bezpośrednio klientom firmy) korzystanie z wiedzy fachowców za pośrednictwem współdzielonego strumienia wideo w tzw. „rzeczywistości mieszanej”. Augmented Collaboration to wydajne rozwiązanie, które łączy zdalnego eksperta z inną osobą w celu diagnozowania i rozwiązywania problemów. Zdalni eksperci mogą wspierać klientów, techników lub inżynierów znajdujących się w lokalizacjach odległych o tysiące kilometrów. Połączona rzeczywistość umożliwia globalną współpracę w czasie rzeczywistym.

Digital Twins

Rozważając koncepcję Digital Twin, zwykle ma się na myśli ideę cyfrową kopię urządzenia, którego parametry wejściowe i wyjściowe można symulować i optymalizować komputerowo. Wizja IFS Cloud obejmuje jeszcze więcej, ponieważ uwzględnia również cyfrowego bliźniaka organizacji klienta, co pozwala firmom pójść o krok dalej w kierunku Przemysłu 4.0.

Eksperci InfoConsulting z przyjemnością doradzą Ci, jak w pełni wykorzystać najnowsze rozwiązania informatyczne w celu zwiększenia efektywności biznesowej Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać najnowsze możliwości architektury IFS.

Odkryj z nami możliwości systemu IFS Cloud.

InfoConsulting

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*