IFS określony mianem „wizjonera” w raporcie Gartner Magic Quadrant dotyczącym chmurowych systemów ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkty

IFS doceniony za kompletność wizji i zdolność do jej realizacji

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że został określony mianem „wizjonera” w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym chmurowych systemów ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkty* za swoją rozszerzoną platformę IFS Applications™.  

Aby być uwzględnionym w raporcie, dostawcy tacy jak IFS musieli spełnić wymagania w zakresie produktów i usług, komfortu użytkowania, działalności operacyjnej i strategii geograficznej. IFS jest dumny ze swojego miejsca w tym raporcie.

IFS jest dostawcą chmurowych systemów ERP dla wielu spośród największych przedsiębiorstw na świecie z takich sektorów, jak produkcja, zarządzanie serwisem, lotnictwo i obrona, energetyka, usługi użyteczności publicznej i gospodarka zasobami oraz sektor konstrukcyjno-budowlany i infrastruktury. Niedawno do grona klientów IFS dołączyły następujące przedsiębiorstwa: Séché Environnement – czołowa francuska grupa z sektora gospodarki odpadami, Suzuki Garphyttan – jeden z największych na świecie dostawców zaawansowanych drutów sprężynowych, Höegh LNG – lider branży skroplonego gazu ziemnego oraz EaglePicher – czołowy producent akumulatorów dla sektora lotnictwa i obrony. Przychody IFS z rozwiązań chmurowych i rozwiązań SaaS (z wyłączeniem rozwiązań Astea i WorkWave) w roku finansowym 2019 wzrosły o 56% w porównaniu z analogicznym okresem w 2018 roku.

„Skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom produktów, które przynoszą im korzyści w całym cyklu ich życia w takich obszarach, jak produkcja, zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie obsługą posprzedażową lub dowolnym połączeniu tych obszarów” — powiedział Christian Pedersen, dyrektor IFS ds. rozwoju produktów. „Przyspieszamy nasze inwestycje i koncentrujemy je na wspieraniu przedsiębiorstw działających w sposób inteligentny i autonomiczny na niespotykaną dotąd skalę. Z dumą oferujemy sprawdzone rozwiązania branżowe dostosowane do potrzeb klientów: w chmurze lub środowisku lokalnym. Bardzo cieszymy się z tego, że firma Gartner doceniła nas w swoim raporcie, co naszym zdaniem stanowi dowód naszego ciągłego zaangażowania w zapewnianie klientom korzyści i możliwości wyboru”.

Platforma biznesowa IFS obejmuje pełny zakres funkcji ERP, w tym w obszarach takich jak finanse, zasoby ludzkie oraz zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Wszystkie te funkcje są w pełni zintegrowane z najlepszym w swojej klasie zarządzaniem majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzaniem serwisem oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania. Globalni liderzy w sektorach takich jak produkcja, lotnictwo i obrona, energetyka i usługi użyteczności publicznej, branża konstrukcyjno-budowlana oraz serwisowa korzystają z rozwiązań chmurowych IFS w celu osiągania lepszych wyników biznesowych.

Kompleksowa oferta produktów IFS została doceniona w wielu badaniach analityków branżowych. Firma została wyróżniona w raporcie Magic Quadrant for Field Service Management** firmy Gartner opublikowanym w kwietniu 2019 r. W oparciu o opinie i oceny klientów IFS został również wyróżniony w zestawieniu Peer Insights Customers’ Choice for Enterprise Asset Management Software*** firmy Gartner z lutego 2020 r.

Pełny raport Gartner pt. „Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises” znajduje się pod adresem https://info.ifs.com/2020-Gartner-Magic-Quadrant-Cloud-ERP_Gated.html.

* Gartner, „Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises”, autorzy: Tim Faith, Duy Nguyen, Dennis Torii, Paul Schenck, Christian Hestermann, 22 czerwca 2020 r.

** Gartner, „Magic Quadrant for Field Service Management”, autor: Jim Robinson, 16 kwietnia 2019 r.

*** Gartner Peer Insights Customers’ Choice to subiektywne opinie pojedynczych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one poglądów ani nie stanowią poparcia ze strony spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Firma Gartner nie promuje żadnych dostawców, produktów ani usług prezentowanych w jej publikacjach badawczych, a także nie zaleca użytkownikom wybierania tylko dostawców uzyskujących najwyższe oceny lub wyróżnionych w inny sposób. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie jej działu badawczego i nie powinny być traktowane jako stwierdzenia faktów. Firma Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych lub domniemanych, w odniesieniu do prowadzonych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*