IFS otrzymuje wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa w lutym 2020 roku

Wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice opiera się na opiniach i ocenach wyspecjalizowanych użytkowników, mających doświadczenie w nabywaniu, wdrażaniu i/lub użytkowaniu danego produktu lub usługi

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymał wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w lutym 2020 r. 
 

Gartner definiuje oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) jako produkty, które pomagają firmom mającym wiele składników majątku w zarządzaniu obsługą techniczną takich elementów, jak: 

  • stacjonarne środki trwałe w zakładach, w tym instalacje do wytwarzania energii, produkcji i rafinacji ropy naftowej, 
  • infrastruktura obiektów liniowych, np. linie zasilania, linie kolejowe i rurociągi,
  • mobilne i stacjonarne elementy floty, w tym wyposażenie serwisowe, wagony kolejowe, lokomotywy, ciężarówki, transformatory, pompownie i turbiny wiatrowe. 

Rozwiązanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa obejmuje narzędzia do zarządzania, planowania i harmonogramowania, tworzenia zleceń roboczych, prowadzenia historii remontów, obsługi zapasów i zaopatrzenia oraz monitorowania wyposażenia, komponentów i składników majątku na potrzeby montażu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Oto przykładowe opinie klientów firmy IFS, które znalazły się na platformie Gartner Peer Insights:

„Sądzimy, że otrzymane przez nas w lutym 2020 r. wyróżnienie Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa dowodzi naszego bezkompromisowego zaangażowania w oferowanie klientom z sektora przemysłu narzędzi dostosowanych do ich celów” — powiedział Michael Ouissi, Chief Customer Officer w IFS. „Mamy ponad 35 lat doświadczenia we wspieraniu firm dysponujących wieloma składnikami majątku i jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązania w dalszym ciągu znajdują uznanie w oczach klientów. Z prawdziwą przyjemnością będziemy dostarczać temu wymagającemu segmentowi rynku kolejne najlepsze w swojej klasie, w pełni zintegrowane rozwiązania”.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o platformie Peer Insights

Peer Insights to internetowa platforma ocen i recenzji oprogramowania i usług informatycznych. Oceny te są pisane i czytane przez specjalistów ds. IT i decydentów z obszaru technologii. Zestawienie ma wspierać menedżerów ds. informatycznych w podejmowaniu lepszych decyzji o zakupie oraz pomagać producentom technologii w doskonaleniu ich produktów w oparciu o obiektywne, bezstronne informacje zwrotne od ich klientów. Gartner Peer Insights zawiera ponad 215 000 zweryfikowanych recenzji z ponad 340 rynków. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.gartner.com/reviews/home.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice to subiektywne opinie pojedynczych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one poglądów ani nie stanowią poparcia ze strony spółki Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*