Ideal Group usprawnia i automatyzuje działanie swoich 15 firm dzięki IFS Applications 10 

Rozwiązanie firmy IFS wesprze jeden z największych prywatnych konglomeratów w Sri Lance w udoskonaleniu działalności operacyjnej  w obrębie całej grupy

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Ideal Group, jeden z największych prywatnych konglomeratów w Sri Lance, zdecydował się na zakup IFS Applications™ 10. System będzie kluczowym elementem infrastruktury cyfrowej wspierającej działania firmy w różnych obszarach działalności, m.in. motoryzacji, usług z zakresu bezpieczeństwa, energii słonecznej oraz usług kurierskich

Rozwiązanie firmy IFS umożliwi przedsiębiorstwu Ideal Group łatwe zintegrowanie wszystkich procesów biznesowych wśród należących do niego spółek zależnych. Poprzez wprowadzenie jednolitej, nowoczesnej platformy ERP firma będzie w stanie łatwiej realizować plany strategiczne. Jednocześnie uzyska lepszy wgląd w procesy, co usprawni podejmowanie decyzji biznesowych oraz udoskonali działalność operacyjną, by przedsiębiorstwo mogło lepiej reagować na zmiany rynkowe.

System IFS Applications pozwoli również firmie Ideal Group skutecznie zarządzać i zintegrować sprzedaż pojazdów, usług, części oraz inne działania w ramach centralnej platformy, która pozwoli na przekształcenie firmy i wykorzystanie jej pełnego potencjału.
Nasza firma doświadcza ogromnego wzrostu, co wymaga od nas zaangażowania najbardziej odpowiednich, najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu lepiej stawimy czoła wyzwaniom dzisiejszego rynku. Dlatego cieszy nas perspektywa współpracy z firmą IFS, bo wierzymy, że stanowi ona najlepszy środek do osiągnięcia naszych celów na przyszłość” – powiedział Nalin Welgama, prezes Ideal Group.

Aravinda de Silva, zastępca prezesa Ideal Group, dodał: „Błyskawiczny dostęp do danych i informacji jest w dzisiejszych czasach kluczowy. Jesteśmy świadomi znaczenia, jakie technologia odgrywa w organizacjach, takich jak nasza, i bardzo cieszą nas funkcjonalność oraz korzyści, jakie zapewnia oferowany system. Wierzymy, że dzięki tej inwestycji firma będzie mogła optymalnie wykorzystać swój kapitał oraz osiągać kolejne sukcesy”.

Jayantha De Silva, prezes i dyrektor generalny IFS na Sri Lance, dodał: „Z przyjemnością przystępujemy do realizacji tego projektu wdrożeniowego we współpracy z Ideal Group. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na podniesienie efektywności działań operacyjnych naszego klienta oraz zapewni mu większą przejrzystość i spójność działań. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z tak dużym wdrożeniem, a nasz zespół ma duże doświadczenie w obsłudze klientów działających w branży motoryzacyjnej. Nasza wiedza fachowa w połączeniu ze sprawdzonymi metodami pomoże nam dostarczyć rozwiązanie spełniające wysokie standardy Grupy”.

Wdrożenie będzie przeprowadzone etapami i obejmie finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, serwis i remonty, interfejs IFS Lobby, zarządzanie dokumentacją oraz zarządzanie relacjami z klientami.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc organizacjom z sektora motoryzacyjnego znajduje się na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/automotive/

O firmie Ideal Group
Ideal Group od początku istnienia koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym Sri Lanki. W zarządzie firmy bardzo docenia się dbałość o potrzeby klienta i jego satysfakcję z obsługi. Dzięki temu firma świetnie się rozwinęła i zdobyła renomę. Oprócz osiągnięcia dominacji na rynku w sektorze pojazdów użytkowych, Ideal Group rozszerza działalność w branży i poza nią, oferując najszerszy pakiet usług motoryzacyjnych w kraju.
Pakiet ten obejmuje zarówno najprostsze usługi, takie jak sprzedaż oryginalnych części zamiennych, jak również import pojazdów, począwszy od pojazdów użytkowych na rynek masowy po najwyższej klasy pojazdy dla wymagającego klienta. Szeroki zakres oferowanych produktów uzupełnia jedna z największych sieci centrów usługowo-naprawczych w kraju. Dzięki temu klienci mogą liczyć na części zamienne, opony, pomoc dilerów i dystrybutorów, całodobową pomoc drogową, a także posprzedażowe usługi kontroli stanu technicznego pojazdu.
Wszystko to składa się na samowystarczalne przedsiębiorstwo, które nie tylko uwzględnia potrzeby przemysłu motoryzacyjnego Sri Lanki, ale również podbija nowe obszary w przemyśle motoryzacyjnym i poza nim.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 
W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*