Grupa ANEGIS otwiera oddział w Niemczech i wdraża strategię rozwoju na rynkach DACHL

Grupa ANEGIS zawiązała spółkę ANEGIS GmbH i otworzyła oddział w Niemczech. Nowy oddział z siedzibą w Rosenfeld to element strategii rozwoju Grupy na rynkach Europy Zachodniej.

Zawiązanie spółki niemieckiej jest konsekwencją zrealizowanych z sukcesem projektów wdrożeniowych dla podmiotów niemieckich.  

Wśród zadań stawianych przed nową spółką jest wypracowanie pozycji ANEGIS jako partnera i lidera w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych na obszarze DACHL (państw niemieckojęzycznych: Niemiec (D), Austrii (A), Szwajcarii (CH) i Lichtensteinu (L)).

Rozwojem ANEGIS na rynkach DACHL pokieruje Carmen Hehl – CEO z dwudziestoletnim doświadczeniem w doradztwie i zarządzaniu biznesem w obszarze oprogramowania dla przedsiębiorstw – Microsoft Dynamics.  

Wsparciem CEO będą Ralf Hertneck – doradca strategiczny z ponad dwudziestoletnią praktyką w obszarze informatycznych rozwiązań dla biznesu, Christoph Koczewski – doradca ds. rozwoju biznesu z doświadczeniem w analizach, modelowaniu finansowym i rynkach kapitałowych oraz Hilke Müller – asystentka zarządu w zakresie realizacji projektów.

Siedziba ANEGIS GmbH mieści się w Rosenfeld w Badenii-Wirtembergii.

Jednym z kryteriów wyboru miasta było jego strategiczne umiejscowienie względem rynków perspektywicznych: Szwajcarii (70 km), Austrii (130 km), Lichtensteinu (160 km) oraz Francji (95 km).  

Adres biura:

ANEGIS GmbH
Mömpelgardgasse 31
72348 Rosenfeld

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*