Strauss Cafe – jak firma doskonali swoje procesy zarządzania produkcją?

Strauss Cafe jest liderem, jeśli chodzi zarówno o produkcję, jak i dystrybucję kawy w Polsce. Funkcjonuje na rynku od ponad 28 lat. Firmę charakteryzuje jeden z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Europie, a produkcja firmy sięga 25 tysięcy ton kawy rocznie. To 1/3 całkowitego spożycia kawy w Polsce! Wśród klientów Strauss Cafe znajdują się m.in. takie marki, jak MK Cafe, Pedro’s, Fort czy Mildano.

Jak firma Strauss Cafe utrzymuje tak silną pozycję na bardzo zmiennym i trudnym rynku od tylu lat? Jak usprawnia swoje procesy zarządzania produkcją? Czym wspiera swoje działania? O tym poniżej.

Wyobraźmy sobie przez chwilę, że jest rok 2013 – w Polsce coraz więcej mówi się o systemach APS, a wiele firm zaczyna uświadamiać sobie, że przy bardziej skomplikowanych, wieloetapowych procesach produkcyjnych systemy klasy ERP to za mało i warto zacząć wspierać się bardziej wyspecjalizowanymi systemami IT. Wśród tych firm znajduje się Strauss Cafe, na którego czele stoją specjaliści o ponadprzeciętnej wiedzy, niestety z dosyć przeciętnymi narzędziami. Same umiejętności powoli przestają być wystarczające, bo przy nagłym wzroście liczby zamówień zaczyna brakować po prostu… czasu. Firma podejmuje decyzję o wdrożeniu systemu Asprova APS, a na swojego partnera biznesowego wybiera firmę doradczo-wdrożeniową eq system. 

Strauss Cafe jest doskonałym przykładem przedsiębiorstwa, które w sposób bardzo świadomy wybrało wyspecjalizowany system IT. Dlaczego? Ponieważ oprogramowanie Asprova APS wspiera funkcjonowanie firmy od ponad 9 lat – rośnie razem z organizacją, a dzięki temu cały czas generuje nowe korzyści biznesowe.

To była najlepsza decyzja, jeśli chodzi o wybór oprogramowania do tak dynamicznie zarządzanego produktu – podsumowuje Paweł Wiktorowski, IT Production Systems Administrator w Strauss Cafe Poland
Jakie jeszcze korzyści przyniosła firmie Strauss Cafe współpraca z eq system i system Asprova APS?

Zachęcamy do oglądnięcia materiału wideo w całości:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*