Firma Macro Integration Services wdrożyła rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie  

Szybkie wdrożenie zapewnia dostawcy usług dla handlu detalicznego zaawansowaną serwicyzację działalności 

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Macro Integration Services z siedzibą w Greensboro (Karolina Północna, USA) wdrożyła rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie (IFS Field Service Management™; IFS FSM) po trwających pięć miesięcy pracach. 

Firma Macro zapewnia pomoc w implementowaniu i integracji systemów oraz ich utrzymaniu wielu sieciowym sprzedawcom detalicznym w Stanach Zjednoczonych. Ze względu na szybki rozwój działalności przedsiębiorstwo potrzebowało ujednoliconego systemu zarządzania projektami, zapasami i serwisem  w terenie oraz monitorowania działalności.

W ramach tego przedsięwzięcia firma Macro współpracowała z partnerem IFS, firmą Gogh Solutions,  z siedzibą w Montrealu w Kanadzie. Proces wdrożeniowy zajął zaledwie pięć miesięcy pomimo tego, że obejmował on integrację z dotychczasowym systemem finansowym firmy Macro.

IFS to nasz podstawowy system do zarządzania danymi dotyczącymi kosztów usług serwisowych, części i realizacji projektów”, powiedział Mike Senn, dyrektor ds. rozwoju działalności w firmie Macro. „Chcieliśmy zachować dotychczasowy system finansowy, a rozwiązanie IFS FSM pozwoliło nam w elastyczny sposób przeprowadzić integrację obu środowisk, bez naruszania napiętych terminów. Rozwiązanie IFS pomaga nam standaryzować nasze procesy, od przydziału zadań poprzez usługi serwisowe, aż po fakturowanie, pozwalając na skalowanie rozwiązań informatycznych wraz z rozwojem działalności naszej firmy”.

Parker Zanios, dyrektor IFS ds. współpracy z partnerami w Ameryce Północnej, powiedział: „Szybkie wdrożenie naszego rozwiązania w firmie Macro pokazuje, jak doświadczoną kadrą dysponują – zarówno Macro, jak i Gogh. Sukces przedsięwzięcia ilustruje też, dlaczego firma IFS znalazła się najwyżej w rankingu w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner w kategorii zarządzania serwisem w terenie. Nasze oprogramowanie i metodologia pozwalają na wyeliminowanie ryzyka i nieprzewidzianych zdarzeń wynikających z wdrażania, tak by nasi klienci mogli szybko rozpocząć proces pełnej serwicyzacji”.

Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm serwisowych znajduje się pod adresem www.ifsworld.com/corp/industries/service/ Gartner, Magic Quadrant for Field Service Management, Jim Robinson, Michael Moaz, Jason Wong,  27 września 2017.

Firma Gartner nie promuje żadnych dostawców, produktów ani usług opisanych w swoich publikacjach badawczych, a także nie zachęca użytkowników rozwiązań technologicznych do wybierania tylko tych dostawców, którzy otrzymali najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie działu badań firmy Gartner i nie należy ich interpretować jako potwierdzenia faktów. W zakresie tego badania firma Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji wyraźnych lub dorozumianych, włącznie z wszelkimi gwarancjami przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

O firmie Macro Integration Services
Macro Integration Services dostarcza najważniejszym sieciom handlowym oraz sieciom sklepów spożywczych wysokiej klasy usługi wdrożeniowe, integracyjne i wsparcia technicznego. Bogate doświadczenie i rozbudowana sieć partnerów sprawiają, że przedsiębiorstwo zapewnia ekonomiczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Macro wyróżnia się podejściem do obsługi klienta. Każdy klient ma do dyspozycji przypisany do niego zespół do spraw rozwiązań, relacji, a także uprzejmych i profesjonalnych inżynierów. Wszyscy pracownicy firmy są w pełni zaangażowani do wypełnienia wymagań klienta związanych z jego budżetem, planem i zakresem pracy. Kadra to prawdziwy atut firmy Macro. Więcej informacji znajduje się na stronie macrointegrations.com.

O firmie Gogh Solutions
Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie zarządzania serwisem w terenie firma Gogh Solutions zapewnia rozwiązania technologiczne i usługi wdrożeniowe dla klientów na terenie Kanady i Stanów Zjednoczonych. Nasze elastyczne podejście pomaga naszym klientom realizować cele, optymalnie korzystać z inwestycji w technologie  i działać w sposób wydajny i rentowny, dbając przy tym o lojalność swoich klientów. Korzystając z najlepszych praktyk i technologii branżowych od czołowych dostawców oprogramowania, takich jak IFS, pomagamy przedsiębiorstwom we wdrażaniu rozwiązań FSM, które ułatwiają dostarczenie kompleksowych usług, redukowanie kosztów, zwiększanie produktywności oraz dokładniejsze monitorowanie działań prowadzonych w terenie. Więcej informacji znajduje się na stronie goghsolutions.com.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się  z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich.  W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania  i ciekawe pomysły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*