DataConsult wzmocniona przez nowego Członka Zarządu

Jeden z największych producentów systemów do zarządzania logistyką magazynową spółka DataConsult z Krakowa wzmacnia swoje szeregi.

Od marca 2018 roku funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki objął Wojciech Salwiński – doświadczony menedżer, który wcześniej był m.in. Dyrektorem Sprzedaży w segmencie MSP w Comarch SA oraz Prezesem Zarządu producenta oprogramowania do zarządzania Streamsoft Sp. z o.o.

Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować umowę z Wojciechem Salwińskim, który wzmocni nasz potencjał sprzedażowy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym” – mówi Prezes Zarządu spółki DataConsult Ryszard Pytel.

Głównym zadaniem nowego Wiceprezesa będzie przebudowa działu sprzedaży i wsparcie posprzedażowe Klienta, tak aby dopasować się do zmieniającego się rynku, wzmocnienie sprzedaży w dotychczasowym kanale, ale przede wszystkim uruchomienie sprzedaży w kanale partnerskim oraz na rynkach zagranicznych (angielskim i niemieckim).

Coraz większe wymagania rynkowe oraz agresywnie zmieniające się otoczenie, a przede wszystkim konkurencja, która stawia przed firmami coraz większe wymagania powoduje, że proces logistyczny musi być szybki i ułatwiać prowadzenie biznesu. Nasz produkt jest przede wszystkim dojrzały, ale także elastyczny i konfigurowalny. Plasujemy się w ścisłej czołówce w obszarze produkcji oprogramowania specjalistycznego WMS, ale także doradztwa w obszarze logistyki” – mówi Wojciech Salwiński.

Spółka posiada zrealizowane projekty i doświadczenie za granicą, m.in. w Niemczech. Dostarcza kompletną wiedzę logistyczną i rozwiązuje cele biznesowe z wykorzystaniem systemów informatycznych oraz automatyki. Sztandarowy produkt – rozwiązanie ExpertWMS® – jest dostępne w angielskiej i niemieckiej wersji językowej i na tym firma chce oprzeć swoją ekspansję zagraniczną.

DataConsult powstała w 2005 roku, na dzisiaj zrealizowała ponad 230 projektów WMS, sprzedaje także wyposażanie logistyczne oraz realizuje wdrożenia. 
Spółka posiada siedzibę w Krakowie. 

www.dataconsult.pl 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*