Consafe Logistics umacnia pozycję lidera w branży meblowej  

W Redzikowie w Pomorskiem Consafe Logistics Sp. z.o.o wdrożył swój flagowy Astro WMS®
u czołowego producenta mebli biurowych AJ Produkty. Uruchomienie systemu w Polsce to kolejny krok po dobrych doświadczeniach obu firm ze współpracy w Szwecji i na Słowacji.

– Consafe Logistics stawia w centrum zainteresowania branżę meblarską i wyposażenia wnętrz.
Z naszego oprogramowania korzystają najwięksi w tym biznesie. Tym bardziej cieszy nas rozszerzenie współpracy z AJ o Polskę, która w produkcji mebli wyrasta na prawdziwą potęgę. Wierzę, że dzięki centrum kompetencyjnemu, które budujemy w Warszawie, będziemy w stanie jeszcze lepiej odpowiedzieć na rosnące potrzeby tej i innych branż – mówi Grzegorz Prorok, dyrektor sprzedaży i marketingu w Consafe Logistics.

Wdrożenie Astro WMS® w AJ Produkty objęło nie tylko sam magazyn, ale również połączenie  z oddaloną o 100 metrów od magazynu fabryką. Implementację przeprowadzono w pełnej integracji z obecnymi w firmie systemami ERP i TMS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*