Comarch wkracza w świat Metaverse przy wsparciu firmy Mazer

Technologiczna siła Comarch łączy się z innowacyjnością Mazer, zapowiadając nowe projekty
w cyfrowym świecie.

Comarch, globalny dostawca biznesowych rozwiązań IT, oficjalnie ogłasza współpracę z wiodącym producentem w dziedzinie innowacyjnych systemów XR, czyli Extended Reality (zbiorcze określenie technologii łączących rzeczywistość wirtualną, rozszerzoną i mieszaną). Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie rozwiązań Metaverse i realizacja projektów przy wykorzystaniu atrybutów technologicznych obu firm.

Metaverse to cyfrowa przestrzeń biznesowa i społeczna, w której marki, przedsiębiorstwa i użytkownicy mogą współdziałać w zintegrowanym środowisku wirtualnym. Comarch, jako firma nastawiona na rozwój oraz nieszablonowe podejście do IT, wkracza w tę nową erę Internetu, aby umocnić swój wizerunek technologicznego innowatora rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw. W tym celu postanowiła skorzystać z usług Mazer – jednego z najlepszych dostawców produktów XR na rynku.

Współpraca z firmą XR Wizards to dla Comarch szansa na odkrywanie kolejnych technologii. Dzięki Mazer mamy okazję wkroczyć do świata rzeczywistości rozszerzonej i w pełni wykorzystać potencjał Metaverse. Wirtualna przestrzeń pozwoli nam zaprezentować ofertę firmy w zupełnie nowym wymiarze. Więcej szczegółów podamy już wkrótce. Natomiast jestem pewien, że wspólnie z Mazer czeka nas wiele innowacyjnych projektów, dzięki którym produkty i usługi Comarch dotrą do jeszcze szerszego grona klientów, bez względu na lokalizację,” – Marcin Trzaskowski, Dyrektor BU ICT Cloud.

Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani nawiązaniem współpracy z Comarch. Połączenie naszego know-how w dziedzinie Metaverse i XR z renomą i doświadczeniem tej uznanej krakowskiej spółki pozwoli nam już dziś wdrażać nowatorskie rozwiązania w technologii przyszłości. Otwieramy nowe możliwości i jesteśmy pewni, że ta kooperacja przyniesie realne korzyści nie tylko dla nas i Comarch, ale także dla klientów obu firm” – Rafał Siejca, CEO Mazer.

Comarch jest jedną z największych firm informatycznych w Europie prowadzącą projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki, m.in.: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemysłu, w ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założoną w 1993 roku, od 1999 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie zatrudnia 6500 tys. ekspertów w ponad 30 krajach – od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki.

Z usług Comarch skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach, są to m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.

Mazer został założony w 2020 r. i szybko zdobył renomę jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w dziedzinie XR i Metaverse. Dynamicznie rozwijająca się, spółka zdobyła uznanie partnerów  biznesowych i klientów, w tym największych spółek w Polsce.

O nowatorskim charakterze Mazer i jej czołowej pozycji na rynku świadczy jej wyselekcjonowanie jako jednej ze spółek reprezentujących Polskę na Web Summit 2023 w Lizbonie – jednej z największych i najważniejszych konferencji technologicznych na świecie.

Profesjonalne podejście, kompleksowy know-how, oraz unikalna możliwość zwinnego dostarczania wysokiej jakości rozwiązań czynią Mazer doskonałym partnerem dla każdego ambitnego projektu związanego z Metaverse czy XR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*