ChmuraERP.pl® – odpowiedź na wielowariantowość instalacji oprogramowania ERP.

Zaawansowane systemy ERP posiadają Zintegrowane środowisko rozwoju, aby zapewnić ciągły rozwój funkcjonalności systemu bez wielkiego narzutu kosztów. Generalnie na rynku jest bardzo mało technologii rozwoju tego typu przeznaczonych dla rozwiązań 3 -warstwowych dedykowanych dla pracy w chmurze. Większość systemów ERP dostarczanych w chmurze czyni to za pomocą sztucznie stworzonej 3-ej warstwy jaką jest RDP, która jest znacznie droższa w eksploatacji ponieważ wymaga modelu IaaS.

Okazuje się, że z pośród rodzimych systemów ERP jedynym środowiskiem Zintegrowanym zapewniającym ciągły rozwój zarówno w architekturze 3 warstwowej dla chmury w modelu SaaS i w architekturze 2 warstwowej (z udziałem RDP ) w modelu IaaS jest system GardensERP.

Cienki klient systemu GardensERP pracuje na dowolnym urządzeniu mobilnym i może łączyć się z serwerem aplikacyjnym widocznym jako Web Apps w chmurze Azure (model SaaS). Rozwój czyli dowolna rozbudowa lub zmiana funkcjonalności odbywa się w jednym środowisku zintegrowanym bezpośrednio w bazie danych repozytorium serwera aplikacji. Po zmianie w jednym miejscu od razu mamy efekt na wszystkich warstwach systemu. Zmiana działania jest widoczna zarówno przy użyciu grubego klienta jak i cienkich klientów w systemach Windows , Android , MacOS , ale także w dowolnej przeglądarce internetowej.

GardensERP posiada także grubego klienta zawierającego zarówno jądro wykonawcze aplikacji jak i zintegrowane środowisko rozwoju IDE GardensAM służące do jej rozbudowy. 

Jest mitem, że systemu dostępnego w chmurze nie da się dostosować do indywidualnych potrzeb  klienta. Odpowiedzią są rozwiązania firmy Gardens-Software, która jako jedyny producent dostarcza zintegrowane środowisko rozwoju dedykowane jednocześnie dla konfiguracji on-premise jak i modeli SaaS i IaaS. Dotychczas barierą w dostosowywaniu systemu ERP dostępnego w chmurze do indywidualnych potrzeb była tylko technologia, a nie, jak fałszywie głosi wiele opinii, sposób sprzedawania dostępu do jednego programu jako usługi. Mity głoszą firmy, które budują systemy dla firm w architekturze 2 warstwowej i nie posiadają żadnych nowoczesnych technologii rozwoju. W systemie GardensERP CloudBasic  wprowadzane są dowolne i indywidualne modyfikacje dla klienta. Jest to możliwe i proste tylko wtedy kiedy dostawca usługi posiada zintegrowane środowisko rozwoju zapewniające przechowywanie repozytorium obiektów aplikacji wewnątrz właściwej dla danego klienta bazie danych.

Technologia GardensAM® zapewnia rozwój aplikacji zarówno dla konfiguracji 2 warstwowej (baza danych<->gruby klient) lub 3 warstwowej (baza danych<-> serwer aplikacyjny<->cienki klient ).

Tak więc system GardensERP umożliwia dowolną konfigurację sprzedaży oprogramowania w modelach SaaS, IaaS, PaaS lub on-premise.

www.chmuraerp.pl

 

Konfiguracje systemu Gardens ERP z wykorzystaniem własnej infrastruktury (on-premise):

 

Konfiguracje systemu Gardens ERP z wykorzystaniem modeli chmurowych (SaaS i IaaS):

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*