Bogatsza oferta APS na polskim rynku.

Polski rynek rozwiązań klasy APS niestety nadal jest ubogi. Przedsiębiorcy mogą wybierać zaledwie wśród
4 -5 rozwiązań. Brak profesjonalnych narzędzi najbardziej odbija się na przedsiębiorstwach, w których występuje duża liczba realizowanych zleceń produkcyjnych oraz konieczne jest uwzględnienie różnych zasobów w planowaniu (maszyny/ gniazda/pracownicy).

Rozwiązania te pożądane są również w przedsiębiorstwach o zróżnicowanym i wielowariantowym asortymencie, w których zachodzi bardzo duża dynamika zmian produkcyjnych.
Branże, które najbardziej potrzebują rozwiązań tej klasy to z pewnością branża spożywcza, , chemiczna czy też metalowa, maszynowa, automotive.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, konsultanci BPC Group aktywnie poszukują rozwiązań klasy APS, które wypełnią lukę na rynku polskich dostawców.

W styczniu br. rozpoczęliśmy współpracę z firmą BrightEYE, która dostarcza zaawansowane systemy APS do przedsiębiorstw branży spożywczej tj. piekarni, rozlewni, przetwórców owoców i warzyw, producentów produktów mrożonych. System ma również referencje w branży kosmetycznej.

MEScontrol.net to przemysłowa platforma MOM. Umożliwia ona firmom monitorowanie ich procesów produkcyjnych i logistycznych w czasie rzeczywistym oraz optymalizację ich za pomocą innowacyjnych funkcji MES / WMS / APS.

MEScontrol.net zawiera następujące moduły:

 • Zaawansowane planowanie planowania
 • System zarządzania magazynem
 • Kontrola i wykonanie
 • Track & trace
 • Kontrola jakości
 • Etykietowanie
 • Personel
 • KPI, dashboard i raportowanie
 • Wiedza
 • Dane serwisowe/ historia serwisu
 • Podział na partie

Wiedza i doświadczenie pracowników BrightEYE pozwolą przedsiębiorstwom usprawnić obszary od planowania produkcji, poprzez jej monitorowanie i wydanie gotowego produktu klientowi docelowemu.

BPC Group będzie wspierać BrightEYE w zakresie kontaktów z przedsiębiorstwami. Na przełomie kwietnia i maja zorganizujemy specjalistyczne warsztaty dla wąskiej grupy przedsiębiorstw poszukujących systemów APS branży spożywczej i kosmetycznej. W połowie roku odbędzie się konferencja, w trakcie której będą prezentowane rozwiązania szerszej grupie polskich producentów.

Już dzisiaj zapraszamy przedsiębiorców, którzy poszukują zaawansowanych rozwiązań APS do kontaktu z BPC Group. Nasi konsultanci przekażą więcej informacji o możliwościach systemu APS belgijskiego producenta. Zorganizują również indywidualną prezentację (internetową lub w siedzibie firmy).

BPC Group wspiera również firmę BrightEye w budowaniu sieci dilerskiej na terenie Polski. Dostawców zainteresowanych wprowadzeniem do swojej oferty zaawansowanych rozwiązań APS zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*