ARCHMAN na Web Summit i Digital Transformation Week

Koniec roku zapowiada się niezwykle intensywnie w ARCHMAN, gdyż dostawca uczesniczyć będzie w dwóch międzynarodowych konferencjach.

Jedna to Web Summit 2022 odbywający się w Lizbonie. Jest to jedno z największych wydarzeń na świecie poświęcone nowym technologiom. Web Summit to okazja do prezentowania swoich rozwiązań technologicznych, nawiązywania relacji biznesowych oraz uczestnictwa w światowej klasy panelach.

Natomiast 1 grudnia ARCHMAN zaprezentuje się na konferencji Digital Transformation Week w Londynie. To forum dla osób decyzyjnych wyższego szczebla, które jest okazją do networkingu, spotkania liderów IT i poznania najnowszych technologii umożliwiających cyfrową transformację. Tam zaprezentują swój nowy produkt, o którym wkrótce poinformują na stronie www oraz mediach społecznościowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*