Archman laureatem nagrody Złoty Bit 2021. Podsumowanie Summit EOIF 2021 GigaCon

Tegoroczna edycja Summit EOIF 2021 GigaCon była dla nas wyjątkowo udana. Zespół Archmana został wyróżniony nagrodą Złoty Bit 2021 za najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas wydarzenia, w naszych prelekcjach wzięło udział ponad 400 osób, a zainteresowanie NAVIGATOREM i liczba indywidualnych rozmów przebiła nasze najśmielsze oczekiwania.

W tym roku mieliśmy przyjemność być głównym sponsorem największej w Polsce konferencji poświęconej tematyce elektronicznego obiegu dokumentacji i automatyzacji procesów biznesowych. Podczas dwóch dni pełnych wiedzy i insightów nie tylko zaprezentowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania do transformacji biznesu pozwalające wznieść efektywność pracy na kolejny poziom, ale także ufundowaliśmy nagrodę specjalną – IPad 2020.

Nasi eksperci, Marcin Kowalski i Mateusz Illg, opowiedzieli o jednych z najważniejszych trendów technologicznych na 2021 rok wymienionych przez Instytut Gartnera, czyli o hiperautomatyzacji i modelu anywhere operations. Mocno praktyczne prezentacje w oparciu o konkretne przypadki użycia NAVIGATORA przypadły do gustu publiczności. Dziękujemy serdecznie za wszystkie komentarze wysoko oceniające pracę naszych prelegentów i zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie do udziału w Summit EOIF 2021 GigaCon oraz Państwa głosy w konkursie Złoty Bit. Ta prestiżowa nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, że została przyznana przez samych uczestników konferencji.

Rozstrzygnęliśmy również konkurs na nagrodę specjalną – IPad 2020. Zwycięzcą został Pan Paweł Mierzejewski, który zdobył maksymalną liczbę punktów, rozwiązując quiz na podstawie materiałów z naszych wystąpień. Serdecznie gratulujemy i prosimy o sprawdzenie adresu mailowego podanego w formularzu quizu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*