Są pieniądze na informatyzację dla firm ze Śląska!

07 sierpnia ruszył nabór wniosków o dofinansowanie dla firm sektora MŚP w ramach działania 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej. Wsparcie można uzyskać m.in. na zakup narzędzi ICT w postaci nowych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, koszty usług doradczych świadczonych przez doradców zewnętrznych, koszty szkoleń. 

Szczegółowe informacje na temat warunków uzyskania dofinansowania znajdują się na stronie: https://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/345

W przypadku zainteresowania usługami wsparcia w wyborze zaawansowanych systemów IT zapraszamy do kontaktu.

BPC Group
Dział Usług Doradczych
Tel. +48 532 918 919
Mobile: +48 662 105 884
E-Mail: kontakt@bpc-group.pl


O firmie BPC Group
BPC Group  jest firmą, która od 10 lat wspiera kadrę menadżerską przedsiębiorstw sektora MŚP i korporacyjnego w wyborze zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Jako jedyna firma konsultingowa w Polsce, na bieżąco monitoruje procesy wdrożeniowe w kilkuset dużych i średnich przedsiębiorstwach. Konsultanci pozyskują dane na temat funkcjonalności systemów IT oraz ich wykorzystaniu w praktyce. Analizują współpracę przedsiębiorców z dostawcami systemów. Pozyskana wiedza jest wykorzystywana przy realizacji usług doradczych, które konstruowanie są zawsze w oparciu o aktualne dane z rynku na temat ilości i możliwości dostępnych systemów w Polsce. Konsultanci systematycznie monitorują systemy wprowadzane przez producentów wraz z ich aktualizacjami, jak również weryfikują aktualne zasoby kadrowe i kompetencyjne dostawców.
Więcej informacji:  www.bpc-group.pl

Zapraszamy na nasz portal BPC Guide pod adresem https://www.bpc-guide.pl/, który stanowi kompendium wiedzy o tym jak przygotować przedsiębiorstwo do procesu wyboru systemu i jak ten proces zorganizować, aby zakończył się sukcesem. Znajdują się w nim m.in. wskazówki konsultantów biznesowych oraz inżynierów, porady ekspertów, statystyki, raporty, analizy struktury informatycznej przedsiębiorstw i planowanych projektów inwestycyjnych oraz zaproszenia na wydarzenia szkoleniowe i edukacyjne.
BPC Group jest także właścicielem największej w Polsce bazy systemów IT https://katalog.bpc-guide.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*