SMA Magnetics Sp. z o.o. dołącza do klientów BPC GROUP POLAND

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona naszych klientów dołączyła firma SMA Magnetics Sp. z o.o. działająca w branży elektronicznej, elektrotechnicznej i energoelektronicznej. To kolejna firma produkcyjna, która postawiła przed naszymi konsultantami szereg unikatowych wyzwań i oczekiwań podyktowanych nie tylko specyfiką branży, ale także konkretnymi potrzebami biznesowymi. Przy ścisłej współpracy udało nam się osiągnąć zamierzone cele w dotychczasowych etapach procesu informatyzacji, jednak na tym jeszcze nie koniec.

Jednocześnie ostatni kwartał b.r. okazuje się być okresem, gdzie kalendarze naszych konsultantów są wypełnione prawie, że w 100% zarówno realizacją dotychczasowych projektów, jak i zupełnie nowych, które właśnie rozpoczynamy. Widzimy znaczący wzrost zapotrzebowania w obszarze informatyzacji i automatyzacji produkcji począwszy od jej planowania przez monitoring realizacji i wsparcie służb UR. Zdecydowanie to zagadnienia mające największy udział w realizowanych przez nas obecnie projektach doradczych. Ze względu na napięte grafiki dla części przedsiębiorców w tym roku możemy zaoferować jedynie jedno lub dwudniowe szkolenia, które w ostatnich dniach zrealizowaliśmy w Łodzi, a kolejna jego edycja już z końcem listopada w Krakowie. Równocześnie część przedsiębiorców zamówiło szkolenia zamknięte realizowane w ich siedzibach/zakładach co także umożliwia większe zaangażowanie kadrowe z ich strony praktycznie bez ograniczeń – ostatnie tego typu szkolenie w przedsiębiorstwie branży automotive zgromadziło na sali aż 50 managerów wyższego i średniego szczebla uczestniczących w przeprowadzanej obecnie transformacji cyfrowej zakładów niniejszej spółki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*