NAVIGATOR otrzymuje nagrodę Złoty Bit 2022

Jesteśmy już po konferencji Gigacon EOIF Summit 2022. Jest to największa coroczna konferencja poświęcona narzędziom oraz rozwiązaniom do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Podczas niej mieliśmy okazję zaprezentować praktyczne zastosowanie systemu NAVIGATOR w trakcie dwóch webinarów prowadzonych przez naszych specjalistów.

Pierwszego dnia miejsce miał panel przeprowadzony przez prezesa zarządu Archman Marcina Kowalskiego poświęcony aplikacjom kompowalnym. Natomiast na drugi dzień nasz lider sprzedaży Mateusz Illg opowiedział o Krajowym Systemie e-Faktur oraz obsłudze faktur ustrukturyzowanych w systemie NAVIGATOR.

Z dumą możemy ogłosić, iż publiczność przyznała naszej platformie nagrodę za najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas konferencji. Jest to czym bardziej zaszczytna wiadomość, biorąc pod uwagę, że udało nam się obronić tytuł sprzed roku. Cieszymy się, iż nasze narzędzie dalej jest aktualne i wybierane przez innych.

Chcielibyśmy z miejsca podziękować wszystkim, którzy oddali na nas głosy oraz organizatorom wydarzenia Gigacon. Bez waszej pomocy nic z tego, nie miałoby miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*