Zmiany w zarządzie All for One Poland od 1 kwietnia 2024

All for One Poland ogłasza zmiany w swoim kierownictwie – od 1 kwietnia 2024 roku nowym Prezesem Zarządu został Michał Kunze, zastępując Bartłomieja Buszczaka, który zarządzał firmą od 2008 roku. Ponadto Piotr Adanowicz objął stanowisko Dyrektora Działu Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego oraz Członka Zarządu, a Wojciech Paczkowski został Dyrektorem Działu Rozwoju Oprogramowania.

“Cieszę się z możliwości współtworzenia kolejnego rozdziału historii All for One – mówi Michał Kunze oraz dodaje – będziemy nadal wdrażać innowacyjne rozwiązania SAP dla biznesu, zapewniać utrzymanie systemów IT i usługi bezpieczeństwa IT oraz dostarczać rozwiązania do digitalizacji procesów i oprogramowanie szyte na miarę. Wszystko, czym się kierujemy, ma jeden niezmienny cel – usprawnienie biznesu naszych klientów”.

Michał Kunze jest związany z firmą od 23 lat. Zaczynał od roli programisty i kierownika projektów, potem zarządzał pracami zespołu Biura Projektów, by następnie kierować Działem Rozwoju Oprogramowania oraz Działem Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego. Nadzorował dziesiątki projektów SAP w kilkunastu krajach świata. Jednocześnie aktywnie rozwijał obszar oprogramowania – zarówno autorskich produktów All for One (np. BeeOffice czy ECM), jak i rozwiązań szytych na miarę (custom development).

Michael Zitz, jeden z prezesów All for One Group komentuje: „Zarządzanie spółką All for One Polska przejął Michał Kunze, niezwykle doświadczony i zdolny menedżer. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję na bliską współpracę z Michałem. Jako wiodący partner SAP, będziemy wspólnie nadal wspierać kompleksową digitalizację i transformację naszych polskich i międzynarodowych klientów”.

Tym samym, zakończyła się 17-letnia misja zarządzającego firmą Bartłomieja Buszczaka. Przez trzy miesiące, od 1 kwietnia do 30 czerwca, jako Członek Zarządu, będzie wspierał Michała Kunze w przejęciu obowiązków i zapewniając płynność działań firmy. “Uznałem, że przyszedł czas na nowe wyzwania, ale jestem dumny z tego, co udało nam się osiągnąć. Jestem związany z firmą od 1996 roku – praktycznie od samego początku jej działania jako BCC. Wspólnie z zespołem zbudowaliśmy od podstaw markę największej polskiej firmy wdrożeniowej SAP, realizującej ambitne projekty IT dla globalnych klientów. Kontynuowaliśmy naszą międzynarodową przygodę, dołączając kolejno do Grupy SNP, a w 2021 do All for One Group. Nasza spółka wciąż się rozwija, notując wzrosty przychodów w kolejnych latach i rozbudowując zespół, który obecnie liczy już ponad 500 osób. Wiem, że firma jest w doskonałej kondycji, i powierzam ją w doświadczone ręce moich wieloletnich współpracowników” – podkreślił Bartłomiej Buszczak.

„Bartłomiej rozwinął All for One Poland w liczącą się krajową spółkę zależną o mocnej pozycji, która znacząco przyczynia się do naszego sukcesu jako globalnego numeru 1 w obszarze transformacji w SAP S/4HANA. Dzięki Bartłomiejowi nasza spółka zdobyła wiodącą pozycję na polskim rynku SAP. Ponadto zawsze kierował się on zasadą stawiania klienta na pierwszym miejscu. Chciałbym mu podziękować za wieloletnie, niestrudzone zaangażowanie i zawsze doskonałą współpracę, także w zakresie integracji All for One Poland z Grupą” — dodaje Michael Zitz.

W ślad za zmianą na stanowisku prezesa All for One Poland dokonało również innych ważnych nominacji na stanowiska istotne dla rozwoju spółki. Piotr Adanowicz, pełniący funkcję Managera ds. Rozwoju Biznesu w obszarze Łańcucha Dostaw, został powołany na stanowisko Dyrektora Działu Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego oraz Członka Zarządu. Ponadto stanowisko Dyrektora Działu Rozwoju Oprogramowania objął dotychczasowy Wicedyrektor tego działu – Wojciech Paczkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*