Grupa All for One Group uzyskuje autoryzację GROW with SAP

Grupa All for One Group ogłosiła dzisiaj, że uzyskała autoryzację GROW with SAP. Celem oferty GROW with SAP jest wsparcie firm we wdrożeniu ERP w chmurze. W jej ramach klienci otrzymują dostęp do rozwiązań, najlepszych praktyk, do usług przyspieszających wdrażanie oraz do społeczności. Zapewnia to możliwość przejścia na SAP S/4HANA Cloud Public Edition szybko, w sposób przewidywalny i z ciągłymi innowacjami.Grupa All for One spełniła rygorystyczne kryteria kwalifikacyjne SAP, aby uzyskać autoryzację GROW with SAP, która obejmuje gotowość do wejścia na rynek i status kompetencji. Autoryzacja ta została udzielona dla All for One w Austrii, Niemczech i Polsce.„Jako jeden z wiodących partnerów SAP na świecie, możemy zaoferować każdej firmie odpowiedni system SAP. Wieloletnie doświadczenie całego naszego zespołu oraz certyfikat GROW with SAP są gwarancją sukcesu przy wdrażaniu rozwiązań Cloud ERP z nami jako partnerem strategicznym” – mówi Horst Lambauer, Dyrektor Zarządzający All for One SE.

Autoryzacja Grow with SAP dla All for One to dobra nowina dla polskiego rynku. Jako partner SAP, łączymy prawie 30-letnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ERP w Polsce, z zaletami najnowszej oferty SAP w zakresie ERP – systemu S/4HANA Cloud

BARTŁOMIEJ BUSZCZAK, PREZES ZARZĄDU ALL FOR ONE POLAND.

Zwiększamy konkurencyjność firm w cyfrowym świecie. W tym celu łączymy w jednym miejscu doradztwo w zakresie strategii i zarządzania, doradztwo procesowe oraz wiedzę branżową i technologiczną z doradztwem i usługami IT. Wraz z 2800 ekspertami od wiodących technologii, takich jak SAP, Microsoft i IBM, koordynujemy współdziałanie między wszystkimi aspektami konkurencyjności.

Podstawą GROW with SAP jest przewidywalne, opłacalne i szybkie wdrożenie oraz możliwość dalszego skalowania w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*