Monitor ERP wdraża w branży metalowej.

Specjalnością BMT PRO jest precyzyjna obróbka blach. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem wysokiej jakości elementów metalowych na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez zleceniodawcę.

W związku z tym, że firma zwraca szczególną uwagę na dostarczanie najwyższej jakości produktów, w krótkich terminach i konkurencyjnych cenach, niezbędne okazało się wprowadzenie systemu klasy ERP, który zapewniałby kompleksowe wsparcie procesów biznesowych i właściwy przepływ informacji na poziomie całego zakładu. Wybór padł na system dostarczony przez Monitor ERP.

„Kryteriów wyboru systemu było kilka. Najważniejszym był odpowiednio skonstruowany moduł planowania i zarządzania produkcją, który  w poprzednich systemach nie spełniał naszych oczekiwań. Ponadto system MONITOR wyróżnia elastyczność, bogaty pakiet funkcji dodatkowych, zintegrowana księgowość i raportowanie, ale też spójna architektura dzięki której wszystkie moduły reprezentują wyrównany poziom. Co ciekawe wielu naszych klientów korzysta z tego systemu co przekłada się na lepsza współpracę.” – mowi  Łukasz Branicki, Dyrektor Zakładu BMT PRO.

BMT PRO zwróciło także uwagę na częste ulepszanie systemu, regularnie wydawane poprawki oraz świetne wsparcie ze strony pracowników firmy Monitor ERP. System został skonstruowany w taki sposób, że jego rozbudowa i dostosowanie do specyficznych potrzeb danego zakładu jest niezwykle proste.

Zobacz film:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*