Zapomnij o drukowanych kartach pracy

Kiosk Warsztatowy to aplikacja systemu Produkcja.NET służąca do dystrybucji informacji o pracy, przeznaczona do obsługi bezpośrednio przez pracowników działających w środowisku hali produkcyjnej. Zawiera funkcjonalności znane z MES i RCP, takie jak ewidencjonowanie czasu i wykonanych operacji technologicznych w czasie rzeczywistym.

Podstawowym zadaniem Kiosku Warsztatowego jest dostarczanie pracownikowi informacji o zadaniach przeznaczonych do wykonania. Mogą to być zdigitalizowane instrukcje, dokumentacja konstrukcyjna, rysunki, parametry produktu, a także informacje o narzędziach, surowcach i pomocach warsztatowych niezbędnych do realizacji pracy.

Niwelujemy w ten sposób konieczność drukowania wielu zestawów dokumentów, a także ryzyko ich zniszczenia, zagubienia czy wyniesienia poza firmę.

Drugą podstawową funkcją jest rejestracja pracy – jej czasu, przebiegu, zużytych surowców. Pracownik, za pomocą Kiosku, samodzielnie zgłasza podjęcie i zakończenie zadania wynikającego z wybranej Karty Pracy oraz zdarzenia nieplanowane, np. awarie.

Kiosk może obsługiwać jednocześnie wielu pracowników, wykonujących odrębne zadania, a także grupę pracowników, brygadę, pracujących wspólnie nad jednym lub wieloma zadaniami.

Do komunikacji z użytkownikiem aplikacja wykorzystuje wyświetlacz wyposażony w panel dotykowy oraz, opcjonalnie, skaner kodów kreskowych lub czytnik kart zbliżeniowych.

Co ważne, Kiosk posiada także zabezpieczenie na wypadek awarii, na przykład utraty zasilania, które pozwala na automatyczne przywrócenie wykonywanych zadań, z takim stanem jakie miały w chwili awarii.

Dowiedz się więcej o Kiosku Warsztatowym i systemie Produkcja.NET na oprogramowaniedlaprodukcji.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*