Zaawansowana technologia – niskie koszty utrzymania

HansaWorld Sp. z o.o. jest liczącym się międzynarodowym producentem oprogramowania specjalizującym się w aplikacjach do zarządzania klasy ERP/CRM. GrupaHansaWorld została założona w Szwecji w 1988 roku przez obecnego Dyrektora Zarządzającego Karla Bohlin, pierwotnie oferując rozwiązanie księgowe na platformę Apple.

Obecnie grupa HansaWorld posiada 19 biur na niemalże wszystkich kontynentach oraz dystrybucję w 70 krajach. Rzeszę ponad 550.000 Klientów w 120 krajach na świecie stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również oddziały dużych międzynarodowych firm. W Polsce oprogramowanie HansaWorld dostępne jest od 1991 roku, pierwotnie oferowane przez dystrybutora, a od 2001 roku firma HansaWorld posiada własne biuro. 

Od ponad 29 lat HansaWorld wspomaga swoich klientów w skutecznym prowadzeniu działalności dzięki systemom biznesowym HansaWorld.

Kluczowe kompetencje

  • Wieloplatformowe – Windows, Linux, Mac, iOS, Android;
  • Mobilne – natywny klient na platformy iOS, Android; wbudowane narzędzia do pracy w sieci rozległej
  • CloudBased – serwer własny lub w chmurze;
  • Zintegrowane – ponad 50 ściśle powiązanych modułów dla wielu branż;
  • Globalne – dostępne w 30 językach w ponad 120 krajach.

Referencje

  • Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o.
  • Agro-Handel Sp. z o.o.
  • Poldent Sp. z o.o.
  • Instant Polska Sp. z o.o.

Oferowane rozwiązania

Standard ERP jest systemem klasy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw. System oferuje typowe dla systemów ERP moduły pozwalające na obsługę kluczowych procesów jak księgowość, ofertowanie i zamówienia, zarządzanie magazynami, produkcja czy zlecenia/projekty.

Dodatkowo, w ramach jednej aplikacji można uruchomić zestaw funkcji wspomagających zarządzanie relacjami z klientami (CRM), jak e-mail, zarządzanie dokumentami, graficzny kalendarz, graficzne planowanie zasobów, tablice ogłoszeń. Standard ERP oferuje też serię wbudowanych modułów dedykowanych, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby określonych branż. Ścisłe powiązanie wszystkich elementów systemu daje unikalne możliwości interakcji pomiędzy poszczególnymi jego częściami.

Natomiast zastosowanie zaawansowanych technologii daje możliwość efektywnego wykorzystania funkcjonalności systemu wewnątrz organizacji. Ograniczając konieczność korzystania z innych aplikacji, Standard ERP umożliwia niskie koszty utrzymania dla średnich przedsiębiorstw.

Standard ERP– flagowe rozwiązanie dla średnich i dużych firm.

Standard Księga Podatkowa– firmy mikro, wspomagające: sprzedaż, zakupy, logistykę, CRM, księgę podatkową.

Standard Biznes– rozwiązanie dla małych firm, wspomagające sprzedaż, zakupy, logistykę, CRM, serwis, pełną księgowość.

Agnieszka Klimkiewicz, Prezes Zarządu, HansaWorld Poland Sp. z o.o

Absolwentka Zarządzania, specjalność Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Od ponad 20 lat związana z rozwiązaniami Hansaworld. Pierwotnie Kierownik Działu Obsługi Klienta i Wdrożeń u dystrybutora, od 2001 roku Prezes Zarządu Hansaworld Poland Sp. z o.o. Od 10 lat głównie odpowiedzialna za zarządzanie produktem i lokalizację na rynek polski.

Prowadziła wiele projektów wdrożeniowych Hansaworld w Polsce i na świecie m.in RPA, Czechy, Słowenia, Słowacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*