Webinar on-line: Jak przygotować firmę do wprowadzenia planowania produkcji? wySTARTuj swoją produkcję!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar on-line „Jak przygotować firmę do wprowadzenia planowania produkcji? wySTARTuj swoją produkcję!”.

Aby móc w pełni cieszyć się wakacyjnym urlopem musicie być pewni, że Wasza produkcja jest zaplanowana w sposób optymalny.

Już 30 lipca o godz. 10:00 zapraszamy Państwa na nasz merytoryczny webinar, który poprowadzi Radosław Majer. Opowie w jaki sposób przygotować Waszą firmę do wdrożenia planowania produkcji. Opowie:

  • jakich pułapek się wystrzegać,
  • na co zwrócić szczególną uwagę
  • i w jaki sposób zrobić to efektywnie, dobrze i co najważniejsze skutecznie.

ZAPROSZENIE -> https://www.youtube.com/watch?v=R81YcAaggDI

wySTARTuj swoją produkcję!

BEZPŁATNA REJESTRACJA -> https://cfi2018.clickmeeting.pl/jak-przygotowac-firme-do-wprowadzenia-planowania-produkcji-/register 

Radosław Majer

Ma kilkunastoletnie doświadczenie na styku biznesu i nowych technologii zdobywane podczas projektów realizowanych w największych firmach w Polsce. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Poza zarządzaniem sprzedażą, projektami wdrożeniowymi z zakresu ERP oraz BI, posiada doświadczenie zawodowe jako konsultant specjalizujący się w reorganizacji procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Jest wielkim miłośnikiem rozwiązań BI oraz Big Data. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży u jednego z czołowych dostawców systemów klasy ERP w Polsce – CFI Systemy Informatyczne. Swoje wieloletnie doświadczenie w implementacji systemów IT przekuwa na wymierne korzyści dla klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*