Wdrożenie i upgrade MS Dynamics NAV dla IBCS Poland

Firma IBCS Poland wchodzi w skład międzynarodowej grupy IBCS Group, zajmującej się integracją logistycznych systemów IT, podnoszących skuteczność procesów logistycznych, magazynowych i sprzedażowych.

Firma wcześniej korzystała z systemu NAV 5.0, jednak ze względu na swój dynamiczny rozwój, zdecydowała się na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV 2015, wybierając JCommerce SA na partnera wdrożeniowego.

Po zakończeniu wdrożenia, firma zdecydowała się także na upgrade systemu do najnowszej wersji NAV 2016, która w międzyczasie pojawiła się na rynku.

„Wprowadzenie nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV spowodowało znaczący wzrost jego funkcjonalności, co bezpośrednio przekłada się na zauważalną poprawę sprawności działania naszej firmy w jej głównych obszarach” – podsumowuje Jarosław Ćwikła, Prezes IBCS Poland.

Wdrożenie systemu objęło przede wszystkim obszary sprzedaży i zarządzania serwisem, ważne było także usprawnienie obiegu dokumentów, poprzez zminimalizowanie ilości dokumentacji w formie papierowej, a także zintegrowanie systemu z wykorzystywanym w firmie systemem Microsoft Dynamics CRM.

Dużym wyzwaniem było także przeniesienie wszystkich funkcjonalności, stworzonych i rozwijanych wcześniej specjalnie na potrzeby firmy w systemie NAV 5.0.

Źródło: JCommerce BPC GUIDE-GRUDZIEŃ 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*