Microsoft Dynamics NAV wkracza do Zambrowskiej Fabryki Okien

System wdrażany przez firmę JCommerce od listopada 2016 roku ma być odpowiedzialny za zarządzanie procesem produkcji, sprzedaży oraz logistyki.

ZFO zdecydowała się na wprowadzenie systemu z uwagi na jego doskonałe osiągi, odnotowane w siostrzanej firmie Keylite RW Polska sp. z o.o.

Obydwie firmy zajmują się produkcją drewnianych okien dachowych, przeznaczonych głównie na rynki zagraniczne.

„System Microsoft Dynamics NAV z powodzeniem stosujemy w Keylite, która zajmuje się produkcją okien plastikowych. Obie firmy posiadają bardzo podobną strukturę organizacyjną, wykorzystują także podobne mechanizmy sprzedażowe i logistyczne. Uznaliśmy więc, że wdrożenie systemu, który znamy i z którego jesteśmy zadowoleni, jest najlepszym rozwiązaniem, umożliwi nam bowiem zastosowanie posiadanej już wiedzy i ułatwi sam proces wdrożenia.” – mówi Pani Joanna Bielawska – Finance Manager w Keylite, członek organizacji finansowej FCCA.

System wdrażany przez firmę JCommerce znajdzie swoje zastosowanie w działach: produkcji, magazynu, finansów i księgowości, sprzedaży oraz zakupów i logistyki.

Źródło: JCommerce BPC GUIDE-LUTY/MARZEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*