Todis Consulting oficjalnym partnerem Deltek Inc. w Czechach

Z przyjemnością informujemy, że Deltek Inc. – wiodący światowy dostawca rozwiązań biznesowych dla firm z sektora usług profesjonalnych – przyznał firmie Todis Consulting status oficjalnego partnera na terenie Republiki Czeskiej. 

Todis Consulting jest wyłącznym partnerem Deltek Inc. na terenie Polski od 2006 roku i specjalizuje się we wdrożeniach systemu Maconomy, który jest rozwiązaniem ERP dedykowanym dla przedsiębiorstw działających w oparciu o projekty. Nasi konsultanci zrealizowali dziesiątki wdrożeń Maconomy głównie dla klientów z branży reklamowej, inżynieryjnej, doradztwa podatkowego i prawnego oraz instytutów badawczych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Doceniając wysokie kompetencje oraz biorąc pod uwagę dotychczasowe udane projekty wdrożeniowe Deltek Inc. przyznał naszej firmie status wyłącznego partnera również na terenie Czech. Oznacza to, że Todis Consulting przejął obsługę klientów Deltek’a i sprzedaż rozwiązań do nowych klientów z sektora usług profesjonalnych oraz nawiązał współpracę z konsultantami Maconomy w Republice Czeskiej. 

Deltek Maconomy to sprawdzony na świecie, zintegrowany system informatyczny klasy ERP, stworzony z myślą o klientach z sektora usług profesjonalnych opierających swoją działalność na wiedzy i kompetencjach pracowników. Rozwiązanie wykorzystywane jest głównie przez agencje reklamowe, agencje Public Relations, firmy doradcze, informatyczne, instytuty badawcze oraz kancelarie adwokackie. Dzięki Maconomy, firmy są w stanie skutecznie organizować i planować pracę konsultantów, zarządzać projektami i obsługą klientów, kontrolować wykorzystanie zasobów ludzkich oraz prowadzić pełną księgowość i analizę finansową. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*