Sushi Factory kolejnym klientem QUERIS

Sushi Factory to polska, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w wytwarzaniu gotowych zestawów sushi. Produkty są sprzedawane w sklepach i sieciach handlowych pod marką Sushi4You.

Firma powstała w 2015 roku, a już dwa lata później zatrudniała ponad 170 pracowników. Obecnie (grudzień 2017) Sushi Facotry pretenduje do roli lidera na rynku polskim i europejskim w dziedzinie produkcji sushi. Tak dynamiczny rozwój podpoznańskiego zakładu wiązał się z wieloma wyzwaniami organizacyjnymi i technicznymi. W celu utrzymania tempa wzrostu oraz sprostania coraz większej liczbie zamówień kierownictwo zdecydowało się na szereg inwestycji usprawniających zarządzanie. Jedną z nich był zakup i wdrożenie profesjonalnego systemu dla utrzymania ruchu.

Uruchomione oprogramowanie Queris CMMS zapewniło producentowi możliwość lepszej organizacji pracy oraz kontroli występujących awarii. System pomaga utrzymać dostępność zasobów produkcyjnych na wysokim poziomie, a także szybciej reagować, gdy pojawi się przestój.

Oprócz obsługi systemu z poziomu przeglądarki, czy aplikacji mobilnej, klient wykorzystał także moduł CMMS TV, wizualizujący zgłoszenia serwisowe oraz postęp prac na dużym telewizorze przemysłowym. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy pracownicy hali (razem z operatorami) mają cały czas dostęp do najważniejszych informacji o toczących się pracach remontowych, naprawczych i serwisowych.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*