Queris nie zwalnia tempa!

W ostatnim czasie firma Queris zrealizowała dwa nowe wdrożenia swojego autorskiego systemu dla utrzymania ruchu.

Queris CMMS został zaimplementowany do firmy Saint-Gobain Glassolutions, której działalność dotyczy produkcji wyrobów ze szkła na potrzeby architektury, budownictwa, a także dla firm produkujących drzwi i okna.

Są to przede wszystkim szyby dwukomorowe, aktywne szkło, ścianki dźwiękochłonne oraz szkło dekoracyjne.

Produkty zakładu pomagają w budowaniu energooszczędnych, komfortowych i estetycznych budynków i pomieszczeń.

System odpowiada za usprawnienie procesów w obszarze zarządzania utrzymaniem ruchu, zgłaszania awarii, kontroli gospodarki części zamiennych i ogólnej poprawie efektywności wykonywanych przez dział zadań.

Wspomniane rozwiązanie zostało także wdrożone do firmy Press Glass S.A., która jest uważana za największego, niezależnego producenta szyb zespolonych w Europie.

Dzienna produkcja wynosi do 20 tys. m2 i odbywa się w zakładach w Polsce oraz za granicą w Chorwacji i Wielkiej Brytanii.

W części z tych zakładów odbyło się kompleksowe wdrożenie systemu wspierającego pracę oraz zarządzanie działem utrzymania ruchu. W czasie wdrożenia, nowy system został zintegrowany z rozwiązaniem klasy ERP, funkcjonującym już w przedsiębiorstwie.

Źródło: Queris BPC GUIDE-LUTY/MARZEC 2017                       

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*