Sukces w e-commerce – dlaczego dobra platforma sprzedaży to obecnie nie wszystko?

Współczesny biznes stał się nierozerwalnie powiązany z technologią. Duża zmienność oraz dynamika rynku e-commerce podnosi priorytet doboru odpowiedniego Partnera Biznesowego – dostawcy rozwiązań systemicznych dla marki. Partnera, którego kompetencje merytoryczne, zespół realizacyjno-utrzymaniowy oraz produkty w „pakiecie” budują przewagę konkurencyjną. Partnera przejmującego odpowiedzialność za infrastrukturę, oprogramowanie oraz jego rozwój, skutecznie zapobiegając narastaniu długu technologicznego, co staje się zjawiskiem powszechnym. Doradcy zaangażowanego w transformację cyfrową marki rozumiejącego w pełni jej cel i znaczenie.

Obecnie platforma sprzedaży e-commerce to znacznie więcej niż sklep internetowy. Punkty styku między systemami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP, np. SAP Business One), a systemem e-commerce stały się kluczowe w budowaniu przewag dla strategii zdigitalizowanej. To sieć koniecznych powiązań dla spójnych procesów biznesowych przedsiębiorcy (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych). Dla konsumenta to natomiast możliwość budowania unikatowych doświadczeń w kontakcie z marką, a więc wartość budująca lojalność. Odpowiedni Partner technologiczny rozumiejący potrzebę stałego wpisywanie się marki w zmieniające się potrzeby rynku przy ciągłości transformacji cyfrowej wydaje się być kluczem do sukcesu. Partner, którego wiedza merytoryczna i zaplecze technologiczno-programowe pozwala na przejęcie pełnej odpowiedzialności za rozwiązania systemiczne marki (nie ograniczając się wyłącznie do jednego, wybranego obszaru systemicznego marki…).

Wykorzystując zaplecze technologiczne oraz wiedzę branżową konsultantów SUPREMIS chcemy być Partnerem dla swoich klientów w procesach transformacji, w ramach których customer experience stanowi centrum inteligentnego przedsiębiorstwa. Oddając do użytku nowoczesną platformę sprzedażową e-commerce opartą na Magento, zapewniamy kompleksowość usług e-commerce marki. Naszym priorytetem jest dostarczenie rozwiązania, które spełnia oczekiwania klienta na kolejne lata współpracy w połączeniu z systemem zarządzania przedsiębiorstwem (grupy produktowej SAP). Kompleksowe rozwiązania digitalizujące markę przy zachowaniu pełnej odpowiedzialności w rękach jednego Partnera – technologia wspierająca procesy marki w rękach SUPREMIS.

SUPREMIS E-commerce, to kompletne rozwiązanie dla producentów i dystrybutorów, ale także firm handlowych, które stawiają na profesjonalizm i rozwój sprzedaży online. Kompleksowość rozwiązania zapewnia narzędzia dla sektora B2B i B2C, które upraszają oraz automatyzują obsługę klienta, budując przewagę konkurencyjną. Platforma jest dostarczana wraz z pełną integracją dla gamy rozwiązań SAP (Business One, Business ByDesign i S/4HANA).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*